Kypré vnady krásky Grahamovej (po)odhalené! Takto šla do televízie

12.01.2018 00:00

Za posledné mesiace si už vyskúšala všeličo. Z topmodelky Ashley Grahamovej, ktorá je aj akousi neoficiálnou ambasádorkou žien s oblejšími tvarmi, bude porotkyňa.

Modelka Ashley Graham predstavili v rámci...
Modelka Ashley Graham predstavili v rámci programu BUILD Speaker Series program America's Next Top Model. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Tridsaťročná kráska sa objavila v utorok v New Yorku, aby tu podporila novú sériu známej a populárnej reality-šou Amerika hľadá topmodelku. Samozrejme, v spoločnosti Tyry Banksovej, ktorá v tejto relácii účinkuje už roky.

Z Grahamovej sa stala nová porotkyňa, ktorá bude pred kamerami pomáhať s hľadaním a výberom budúcej topmodelky. Na stretnutí s médiami sa sama prezentovala ako ukážkový príklad jednej z nich. Obliekla si priehľadný top, pod ktorým bolo jasne vidieť tmavú podprsenku a hrdo takto pózovala pred objektívmi.

Hoci brunetku radia stále medzi zástupkyne modelingovej brandže XXL, jej aktivity dávno presiahli len tento segment. Graham sa stala od svojho raketového úspechu po nafotení titulnej strany Sports Illustrated tiež dizajnérkou odevov, alebo producentkou a s úspechom tiež prednáša a diskutuje so ženami po celej Amerike. Predpokladá sa, že jej účinkovanie v televízii ešte zvýši popularitu tejto pôvabnej rodáčky z Nebrasky.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#XXL #Televízia #porotkyňa #modelka #Ashley Graham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nastal čas na zmenu stravovania, jedzte viac krát denne po menších porciách.
Snažte sa presvedčiť kolegov,...

+ Prihláste sa na kurz varenia, váš jedálniček a životný štýl to obohatí.
To, po čom túžite máte na dosah,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk