Top krásky minulosti! Medzi nimi Claudia Schiffer s holým zadočkom

12.03.2018 00:00

Krásna Nemka našla slávnu fotografiu Maria Testina, na ktorej pózujú topmodelky 90-rokov. Ktorá je tou najsexi?

Už pred časom si Claudia Schiffer (47) zaspomínala na svoju modelingovú minulosť šteklivým záberom, na ktorom pózovala vo vani plnej peny a s pohárom šampanského v ruke. Teraz sa slávna štyridsiatnička vrátila do minulosti opäť, ešte o čosi horúcejšou fotografiou.

Schiffer opustila svet módy potom, čo prekročila tridsiatku. „Mnohí ma prosili, aby som sa vrátila a predvádzala. Ale je také príjemné sedieť v publiku a obdivovať tie dievčatá na móle,“ povedala v rozhovore pre „The Edit“.

Krásna Nemka si po odchode z biznisu založila rodinu s filmovým režisérom a producentom Matthewom Vaughnom (47), ktorému porodila tri deti. Spoločne žijú spokojne v Londýne, z času na čas sa objavia na niektorej zo spoločenských ak­cií.

Na svojom Instagrame si aktuálne Schiffer zaspomínala na rok 2008, kedy sa spolu s ďalšími kráskami postavila pred objektív slávneho fotografa Maria Testina. V spoločnosti Naomi Campbellovej (47), Cindy Crawfordovej (52), Christy Turlingtonovej (49), Stephanie Seymourovej (49) a Lindy Evangelista (52) pózuje blond Nemka pomerne naľahko – ukazuje svoj sexi odhalený zadok.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Mario Testino #Claudia Schiffer
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Oddych vo wellnese by vám len prospel, začnete sa cítiť omnoho lepšie.
Nepodpisujte dokumenty, o ktorých...

+ Dávajte si pozor na odpad, ktorý doma používate, začnite s jeho triedením.
Klebety, ktoré sa šíria v...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk