Spoznáte tento slovenský zadoček? Nápoveda... už ho asi videl každý!

12.04.2018 12:24

Prehliadkový maratón v rámci akcie Bratislavské módne dni zavŕšila v stredu zmes všemožných módnych kúskov, ale aj poriadne diskutabilného gýča. A pri tom všetkom opäť nechýbala známa Slovenka.

Modelka Andrea Verešová predvádza na móle šaty...
Modelka Andrea Verešová predvádza na móle šaty od Jany Pištejovej. Autor: Profimedia

Ak náhodou netušíte, ktorá, vedzte, že ide o bývalú slovenskú Miss Andreu Verešovú. Aj tento rok sa objavila na Bratislavských módnych dňoch v rámci prehliadky Jany Pištejovej a predviedla dva modely.

Jeden z nich, dlhá biela kreácia z tylu s výraznou dekoratívnou výšivkou, bola opäť vodou na Verešovej tradičný mlyn – provokovanie na móle. Dvojnásobná mama pod priehľadnou látkou odhalila fotografom svoje pozadie len v tanga nohavičkách.

O jeho pôvaboch nemožno hádam ani diskutovať – o tom, či ho nevystavuje až príliš často, by sme však pokojne hovoriť mohli. Ale každopádne, pokiaľ sa tak cíti komfortne, nech si svoju pozíciu slovenského „sexsymbolu“ užíva. Nabudúce, radšej bez indiánskej čelenky.

Modelka Andrea Verešová predvádza na móle šaty...
Modelka Andrea Verešová predvádza na móle šaty od Jany Pištejovej. Autor: Profimedia

Mimochodom, keď sa naposledy pred pár rokmi objavila s indiánskou čelenkou v rámci módnej prehliadky supermodelka Karlie Kloss na šou Victoria's Secret, dopadlo to neslávne. Ona aj známy výrobca dámskej bielizne sa museli verejne kajať za to, že urazili city pôvodných obyvateľov Ameriky a dokonca Klossovú vystrihli z televízneho záznamu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zadoček #prehliadka #odhalenie #móda #Jana Pištejová #Andrea Verešová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Máte nedostatok spánku, čo spôsobuje nesústredenie v zamestnaní.
Budete mať veľa práce, dokončíte ju však...

+ Samota vám určite prospeje, prídete na nové nápady, ktoré zrealizujete.
Dnes sa vám niečo veľmi podarí,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk