Ani najsexi kráskam to nevyjde vždy! Bella v bikinách? Vyzerá ako v plienke

20.04.2018 00:00

Trendy sú trendy, ale výsledok nie je vždy zaručený na jednotku. Vie už o tom aj topmodelka Bella Hadid. Či skôr jej fanúšikovia.

Modelka Bella Hadid na zábere z Instagramu.
Modelka Bella Hadid na zábere z Instagramu. Autor: Instagram

Americko-jordánska kráska sa opäť raz predviedla na svojom profile na Instagrame v bikinách, no tentoraz očarila viac úsmevom než voľbou svojej plážovej garderóby. Biely dvojdielny model, ktorý si na seba vzala, síce vyzdvihol jej príťažlivé tvary od pása nahor. Ale opačným smerom to už taká sláva nebola. Prečo? Lebo Bella si na seba obliekla naberané nohavičky a vyzerala skôr akoby sa zabalila do plienky.

Úsmev na tvári tejto úspešnej modelky svedčí o tom, že sama je so sebou spokojná. My by sme jej však pre budúcnosť odporučili radšej porozmýšľať nad tým, či nevoliť o niečo pôvabnejšie kúsky.

Len nedávno sa kráska opäť vrátila z čínskej návštevy. Medzi tamojšími fanúšikmi módy a krásy je skutočnou superstar a tiež propaguje produkty značky Christion Dior Cosmetics. Zaujímavosťou pritom je, že jej sestra Gigi Hadid je v Číne údajne persona non grata. Minulý rok sa nezúčastnila ani na prehliadke značky Victoria's Secret. Hoci to nebolo oficiálne potvrdená, šuškalo sa, že Gigi nedostala víza, lebo sa v minulosti na sociálnych sieťach vyjadrovala posmešne na adresu čínskych obyvateľov.

believe you when you say it like thaat..

Príspevok, ktorý zdieľa (@bellahadid),

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Telo #plienka #Instagram #bikiny #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnešný deň bude pre vás úplne pohodový bez akýchkoľvek bolestí.
Dnes vám nepôjde všetko tak, akoby ste si...

+ Pravda je pre vás veľmi dôležitá, snažte sa ju zistiť, čo najobjektívnejšie.
Všetko sa dá vyriešiť nemáte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk