
Hoci v metropole Talianska sa momentálne prezentuje predovšetkým pánska móda, značka Versace povolala do práce aj slávne modelky. A veruže, bolo sa na čo pozerať. Samotná návrhárka Donatella Versace neskrývala svoje nadšenie.
„Dnes to bola pánska prehliadka, ale na móle sa objavili dve bohyne. Ďakujem vám, Bella a Kendall,“ napísala na Instagrame sestra zosnulého dizajnéra Gianniho Versaceho.

Obe krásky v sobotu večer na módnej šou neponechali nič na náhodu a fotografom aj hosťom predviedli patričnú dávku svojho sexepílu. Samozrejme, podporeného aj odevmi z dielne talianskeho ateliéru.
Kým Bella sa na mólo vybrala v čiernych kožených minišatách, jej kamarátka (a najlepšie zarábajúca modelka planéty) Kendall dostala mini s bohatým vyšívaním kryštálmi a flitrami. A vysokánskej čižmy s rovnakým dekoratívnym detailom. Podľa nás vyzerali obe naozaj božsky, vy sa môžete rozhodnúť, ktorá vás očarila viac.