Chomisteková miluje leto a more. Stihla Dubaj a už sa teší do Chorvátska

03.07.2018 08:30

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková zbožňuje slnko a teplo.

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína...
Riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Autor: Peter Frolo

„Keď je teplo, nepotrebujem toľko spánku. Jedna z najväčších pasií pre mňa je, ísť si na dovolenke s východom slnka zabehať po pláži, následne si zaplávať a vychutnať si po tomto krásnom začiatku dňa raňajky,“ povedala v rozhovore.

Počas leta sa okrem pravidelného behania venuje aj ďalším outdoorovým športom, rada si zahrá plážový volejbal, zájde si na turistiku či vyrazí niekam na kolieskových korčuliach. Ako priznala, leto si zvyčajne užíva bez veľkého plánovania. „Vždy to nechávam na spontánne rozhodnutia, nápady a plány. Určite si ale nenechám ujsť letné festivaly a príjemné dovolenkové destinácie,“ poznamenala tmavovlasá kráska.

Tento rok zatiaľ stihla dovolenku v Dubaji. „Hneď v júni po skúškovom období som absolvovala dovolenku v Dubaji. Bola to úžasná babská jazda s mojou maminou, sestrou a kamarátkami. Dubaj je jedna z mojich obľúbených destinácií, je to relatívne blízko a vždy máte záruku výborného počasia,“ vysvetlila Chomisteková.

„Každé leto sa teším aj na spoločnú rodinnú dovolenku, tá bude, predpokladám, v Chorvátsku, ktoré milujeme a koncom augusta nás čaká aj spoločná dovolenka v Turecku s celým tímom Miss Slovensko 2018,“ prezradila.

Okrem oddychových aktivít ju však v letných dňoch neminie ani práca. „Dominika (Miss Slovensko 2018 Dominika Grecová, pozn. red.) odlieta na Miss World predpokladáme až niekedy v mesiaci november, termín finále ešte nemáme upresnený, no pomaličky sa už venujeme prípravám na jej účasť na svetovom finále. Začíname pracovať na charitatívnom videu, prezentačnej dokrútke na Miss World, čaká nás skúška šiat na svetové finále a ďalšie aktivity spojené s prípravami na svetovú súťaž,“ uviedla Chomisteková.

#leto #teplo #slnko #Karolína Chomisteková
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Stanovíte si pravidlá v stravovaní, prospeje vám ich dodržiavať.
Môžete sa inšpirovať, avšak nie...

+ Nezabúdajte na preventívne prehliadky, môžu vám len pomôcť.
Nezabúdajte na svoje sny, napĺňajte ich...