Elle MacPherson sa pred slnkom neskrýva. Som vďaka nemu zdravšia!

21.07.2018 00:00

Slnko je zdrojom jej zdravia, tvrdí niekdajšia supermodelka Elle MacPherson v rozhovore pre magazín NewBeauty. Na obálke pózuje v čiernom body a odhaľuje ukážkové nohy.

Modelka Elle Macpherson na archívnom zábere.
Modelka Elle Macpherson na archívnom zábere. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Hoci mnoho známych osobností sa chráni pred slnkom a snaží sa vyvarovať slnečných lúčov, austrálska rodáčka sa v interview zverila, že aj dnes si každý deň poleží na slniečku. Hoci s ochranným krémom. „Snažím sa ľahnúť si na 20 minút ráno a potom 10 minút popoludní. Zavriem oči a zdvihnem hlavu tak, aby ma slnečné lúče pokryli celú,“ vyhlásila MacPherson.

„Je to hotový zázrak pre imunitný systém. S pomocou slniečka ho môžete naozaj nakopnúť,“ pokračovala modelka, ktorá roky strávila pred objektívom na plážach po celom svete. Najčastejšie totiž fotila práve plavky a bikiny, keďže disponovala ukážkovým telom (prezývali ju aj Telo).

MacPherson však v rozhovore tiež priznala, že trochu ľutuje, že nedbala viac na svoje zdravie v mladšom veku a nechránila sa patrične pred slnečnými lúčmi. „Mrzí ma to, pretože dnes sa to už ukazuje. A nič s tým neurobím,“ doplnila s tým, že bez krému s SPF ani neodchádza z domu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#zdravie #slnko #režim #ochrana #imunita #Elle MacPherson
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na raňajky, sú veľmi dôležité pre váš deň.
Urobte si radosť máte nato, nezabúdajte však aj na...

+ Netrápte sa chudnutím, netrápte svoje telo ani seba.
Vyjadrujte sa presnejšie, všetko sa vám tak bude...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk