Po brušku ani stopy. Kritiku zmietla zo stola, teraz je sexy anjelik späť!

07.09.2018 13:50

V júni sa jej narodilo druhé dieťa. Topmodelka Candice Swanepoel už o pár týždňov pobehovala po pláži. Aj so zvyškovým ochabnutým bruškom.

Topmodelka Candice Swanepoel sa objavila na...
Topmodelka Candice Swanepoel sa objavila na oficiálnom podujatí prvýkrát od pôrodu. Autor: SITA/AP, Christopher Smith

Slávna kráska značky Victoria's Secret vtedy zožala kritiku od hlúpych užívateľov z internetu, ktorí kritizovali jej krivky – ona sama im však veľmi jasne odkázala, čo si o nich myslí. „Spoločnosť dokáže byť veľmi krutá a štandardy krásy sú pre dnešné ženy často nesplniteľné. Nehanbím sa ukázať moje popôrodné bruško, vlastne ho ukazujem hrdo. Deväť mesiacov som v ňom nosila môjho syna a myslím si, že si zaslúžim mať trochu brucho,“ odkázala vtedy prostredníctvom Instagramu.

Topmodelka Romee Strijd predvádzala
		svoje...
Topmodelka
		Cindy Crawford a fotograf
		Russell...
+8Topmodelka Romee Strijd
		predvádzala
		svoje...

Vo štvrtok večer sa Swanepoel objavila prvýkrát na verejnosti v rámci spoločenskej akcie. Išlo o krst knihy fotografa Russella Jamesa s názvom Angels. Áno, tušíte správne, v hlavnej úlohe sú modelky známeho amerického výrobcu dámskej bielizne, ktoré zvyknú prezývať aj anjelici.

Blondínka dostala za úloh akciu spoluhosťovať, ale pozornosť médií bola sústredená aj na ňu samotnú a jej formu. Swanepoel všetkým vytrela zrak. V čiernej minikreácii predviedla ukážkovú figúru a pózovala fotografom znovu s krivkami, ktoré ju kedysi dostali na prehliadkové móla. Už čoskoro by sa totiž mala vrátiť v rámci výročnej prehliadky Victoria's Secret, ktorá sa koná ku koncu roka.

Na akcii nechýbala ani brazílska kráska Adriana...
Na akcii nechýbala ani brazílska kráska Adriana Lima. Autor: SITA/AP, Christopher Smith

Na krste knižky sa objavili aj Swanepoelovej známe kolegyne, medzi nimi napríklad Alessandra Ambrosio, Adriana Lima či Jasmine Tookes alebo Romee Strijd. Akúsi „materskú“ funkciu nad slávnymi anjelikmi prevzala americká topmodelka Cindy Crawford.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#kniha #návrat #Adriana Lima #bruško #Candice Swanepoel #sexy #Romee Strijd #anjelik
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku