Irina Shayk je späť na móle! Spodná bielizeň na jej tele doslova spieva

08.09.2018 13:35

Modelka Irina Shayk priviedla pred šestnástimi mesiacmi na svet svoje prvé dieťa, dcérku Lunu.

Jej otcom je modelkin partner, herec Bradley Cooper. Od materských povinností si krásna ruská rodáčka pravidlene „odskakuje“ na červené koberce. Svojho partnera sprevádzala aj počas premiéry snímky Zrodila sa hviezda, pod ktorú sa podpísal aj ako režisér, na festivale v Benátkach.

View this post on Instagram

The grand finale: our Wonder Women on the catwalk all together! #intimissimi #italianlingerie #intimissimishow

A post shared by Intimissimi (@intimissimiofficial) on

Jej prácou je však modeling a práve k nemu sa v Taliansku vrátila. Vo Verone sa ukázala na móle počas módnej šou talianskej značky spodnej bielizne, Intimissimi. 32-ročná Irina bola hlavnou hviezdou dráždivej šou plnej čipiek a jemnučkých látok. Práve jej patrilo aj záverečné defilé prehliadky.

Krásna tmavovláska predviedla počas módnej šou aj naozaj drážvivý model, jej sexi telo zahaľovalo čierne priehľadné body posiate bodkami, spod ktorého presvitali jej prsia.

Spokojná mama na móle v obklopení ďalších krások žiarila. Jej štíhla postavička je v dokonalej forme, po tehotenských kilogramoch niet ani najmenšej stopy. Zvodné kúsky bielizne jej sedeli ako uliate a v konkurencii ďalších modeliek sa mohla cítiť ako kráľovná – aj vďaka jej nádhernej tvári s dokonalým úsmevom.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#irina Shayk #Intimissimi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na kávu zabudnite, zelený čaj vám spraví rovnakú iba zdravšiu službu.
Sami si môžete zato, že nič...

+ Začnite sa viac hýbať, v zdravom tele nájdete aj potešenie.
Blížia sa sviatky, preto myslite aj na menej...