Irina Shayk je späť na móle! Spodná bielizeň na jej tele doslova spieva

Modelka Irina Shayk priviedla pred šestnástimi mesiacmi na svet svoje prvé dieťa, dcérku Lunu.

08.09.2018 13:35
debata (1)

Jej otcom je modelkin partner, herec Bradley Cooper. Od materských povinností si krásna ruská rodáčka pravidlene „odskakuje“ na červené koberce. Svojho partnera sprevádzala aj počas premiéry snímky Zrodila sa hviezda, pod ktorú sa podpísal aj ako režisér, na festivale v Benátkach.

View this post on Instagram

The grand finale: our Wonder Women on the catwalk all together! #intimissimi #italianlingerie #intimissimishow

A post shared by Intimissimi (@intimissimiofficial) on

Jej prácou je však modeling a práve k nemu sa v Taliansku vrátila. Vo Verone sa ukázala na móle počas módnej šou talianskej značky spodnej bielizne, Intimissimi. 32-ročná Irina bola hlavnou hviezdou dráždivej šou plnej čipiek a jemnučkých látok. Práve jej patrilo aj záverečné defilé prehliadky.

Krásna tmavovláska predviedla počas módnej šou aj naozaj drážvivý model, jej sexi telo zahaľovalo čierne priehľadné body posiate bodkami, spod ktorého presvitali jej prsia.

Spokojná mama na móle v obklopení ďalších krások žiarila. Jej štíhla postavička je v dokonalej forme, po tehotenských kilogramoch niet ani najmenšej stopy. Zvodné kúsky bielizne jej sedeli ako uliate a v konkurencii ďalších modeliek sa mohla cítiť ako kráľovná – aj vďaka jej nádhernej tvári s dokonalým úsmevom.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #irina Shayk #Intimissimi

+ Na dovolenku nechoďte s ľuďmi, ktorí vám spôsobujú psychickú traumu.
Každú mincu navyše odložíte a...

+ Pobyt na slnku vám síce dodá pigment, ale pozor na kožné ochorenia.
Dostanete finančnú odmenu za snahu a...