Modelingová elita opäť pokope: Sexi Bella, zvodná Kendall - takto žije Paríži!

01.10.2018 11:00

Dizajnér Virgil Abloh je jedným z najskloňovanejších mien súčasnosti. A niet divu, že s ním chcú spolupracovať aj najslávnejšie modelky. Inak to nebolo ani vo štvrtok večer.

Modelky Bella Hadid (vľavo) a Kendall Jenner...
Modelky Bella Hadid (vľavo) a Kendall Jenner boli hviezdami prehliadky Off White s kolekciou Jar/Leto 2019. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

V Paríži, kde sa koná týždeň módy, predstavil Abloh kolekciu značky Off-White. A povolal si k tomu skutočne hviezdnu rotu!

Prehliadku s kolekciou na sezónu Jar/Leto 2019 otvorili Bella Hadid a Kendall Jenner. Dve topmodelky, dve kamarátky, dve konkurentky. Ale na parížskej prezentácii kráčali bok po boku odeté do bielych minišiat, ktoré inšpirovala športová estetika, no Abloh ju krížil aj s dobovými prvkami a romantickou pompéznosťou.

Modelka Cara
		Delevingne (vľavo) žartuje po
		boku...
Záverečný model
		prehliadky Off White
		Jar/Leto...
+6Modelka Kaia Gerber na
		móle počas
		prehliadky...

Na módnej šou nechýbala ani vychytená Kaia Gerber či americká topmodelka Karlie Kloss, ktorá sa už v poslednom čase mólam skôr vyhýba a sústreďuje sa na projekty fotenia, alebo exkluzívnych spoluprác.

Prehliadku značky si zase prišli pozrieť mnohé znáe tváre. V prvom rade zachytili objektívy napríklad modelku a herečku Caru Delevingneovú, ktorá sa pred časom stiahla z diania na módnych týždňoch. Tento bol však výnimočný. Na druhý deň totiž predvádzala pre značku Balmain.

Modelka Cara Delevingne (vľavo) žartuje po boku...
Modelka Cara Delevingne (vľavo) žartuje po boku Dereka Blasberga. Vedľa nej sedí aj herečka a modelka Bruna Marquezine, jej priateľ Neymar a kolega Dani Alves. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Dianie v Paríži si nenechal ujsť ani brazílsky futbalista Neymar a jeho partnera Bruna Marquezine. Obaja so záujmom sledovali, čo sa predvádzalo na šou Off-White – značke momentálne mimoriadne vychytenej najmä medzi mladou generáciou. Vy si aspoň malú ochutnávku môžete pozrieť v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Virigil Abloh #týždeň módy #paríž #Off-White #Kendall Jenner #Cara Delevingne #Bella Hadid
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Tanec vám prinesie do života pohyb a zlepší ťažkosti s dýchaním.
Žiadna z vašich povinností si nežiada...

+ Nič s vami nie je, prestaňte sa neustále obávať so smrteľných chorôb.
Nikomu sa nepodlizujte, akurát vám...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk