Britská topmodelka vraj tají skutočný vek

30.09.2007 14:35

Je dávno známe, že od istého bodu sa už o ženskom veku nehovorí. Kto by si ale pomyslel, že podobným pravidlom sa budú riadiť aj topmodelky. Reč je konkrétne o jednej, Britke Agyness Deyn, ktorú odborníci považujú za nasledovníčku Kate Moss.

Kráska, ktorá nezliezla z móla počas týždňov módy v New Yorku, Londýne i Miláne a jej vlastné meno znie Laura Hollins, má vraj viac rokov ako sa uvádza v oficiálnych dokumentoch. Podľa väčšiny internetových databáz sa Agyness narodila v roku 1986 a tento rok oslávila svoje 21. narodeniny.

Iný názor však majú autori intenretovej stránky Facebook, podľa ktorých sa vychytená modelka narodila už o tri roky skôr. „Poznáme ľudí, ktorí s ňou chodili do školy a môžu dosvedčiť, že má 24 rokov,“ píše jeden z autorov webového portálu. Matka hviezdy kampaní Giorgio Armani a Burberry – 57-ročná Lorraine Hollins však odmietla čokoľvek komentovať. „Som na svoju dcéru hrdá a nebudem nijakým spôsobom hovoriť o jej súkromí,“ uviedla mama pre denník Daily Mail. Otázku veku odmietli komentovať aj predstavitelia agentúry Models 1, ktorá Agyness zastupuje.

Nuž, tri roky hore dolu, dôležité je, že Deyn je stále fešanda a navyše aj modelka na roztrhanie. Jej vystúpenia na móle počas uplynulých dní v týždňoch módy si pozrite tu.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Choroby sú spôsobené so stresu a vo vašom prípade to platí dvojnásobne.
V prípade, ak...

+ Udržujte si vnútornú harmóniu a doprajte si prirodzený pohyb.
Niekto z kolegov v práci sa vám pokúsi...