V New Yorku vypukla svadobná horúčka, pozrite si najkrajšie šaty

15.04.2008 10:19
svadobné šaty - nevesta - Oscar de la Renta -...
Svadobný model z prehliadky amerického dizajnéra Oscara de la Rentu. Predvádza ho brazílska topmodelka Flavia de Oliveira. Autor:

Už tretí deň patria prehliadkové móla v New Yorku krásnym princeznám v bielom - teda správne povedané modelkám v šatách pre nevesty, ktoré predstavujú svetoznámi výrobcovia z celého amerického kontinentu. Pozývame vás ochutnať nové trendy.

Kolekcie pre najbližšiu sezónu už predstavili mená ako Oscar de la Renta, Carolina Herrera, Jenny Lee alebo návrhárske duo Badgley a Mischka. Hoci niektoré dámy pri výbere svadobných šiat radšej experimentujú, americkí dizajnéri stavili tentoraz skôr na elegantnú či priam rozprávkovú klasiku. Princeznovké šaty s korzetovými topmi a nadýchanou sukňou, dlhé vlečky, krištálikmi vyšívané detaily, čipkované rukavičky a jemné závoje tesne pod bradu a najmä drahé a honosné materiály – to všetko sa dalo nájsť na mólach v New Yorku.

Šancu však majú aj spomenuté experimentátorky. Kombinácia nevinnej bielej a ohnivej červenej alebo napríklad šaty s batikovanou fialovou vlečkou – aj tak si predstavujú nevesty vo firme Reem Acra. Najviac inšpirácie však získate, keď si pozriete fotogalériu. Počas svadobného dňa by mala byť nevesta ozajstnou kráľovnou…

Svadobné šaty z línie JL od návrhárky Jenny Lee.
Svadobné šaty z línie JL od návrhárky Jenny Lee.
+35Modelka predvádza svadobné šaty z línie JL od...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Berte vážne to, čo vám vaše telo naznačuje, neberte to na ľahkú váhu.
Nestavajte sa do pozície kedy budete...

+ Nespávajte pridlho, budete mať potom menej času na ostatné veci.
Všetko sa naučíte v praxi, nemáte sa čoho...