Prada potrápila modelky: Padali ako hrušky vo vražedných topánkach

24.09.2008 10:51
Prada - jar 2009 - Miláno
Modelka, ktorej sa vyvrtla noha a skončila počas prehliadky značky Prada na zemi. Autor:

Medzi módnymi odborníkmi momentálne asi neexistuje človek, ktorý by si nemyslel, že dizajnérka Miuccia Prada má "vražedné" úmysly. Jej nová kolekcia z Milána, v odevoch mimoriadne ľahká a vzdušná, bola totiž pre mnohé modelky aj poriadny adrenalín.

Dôvodom boli topánky potiahnuté kožou pytóna a vyrobené zo zamatu a hodvábu, ktorým kraľoval niekoľkocenti­metrový podpätok. Bohužiaľ, pevnosť obuvi sa v tomto prípade ukázala ako nepodstatný atribút a výsledok nenechal na seba dlho čakať. Niekoľko modeliek pred objektívmi predviedlo poriadny balans. Bola medzi nimi napríklad aj topmodelka Jessica Stam, ktorá ročne „odchodí“ vyše stovky módnych šou.

PRADA – JAR 2009 – MILÁNO

A pri balanse sa to neskončilo. Jednej z manekýnok sa noha v nebezpečnej topánke vyvrtla tak, že skončila na zemi úplne. Ktohovie, koľko známych hviezd sa odváži riskovať výstup na červený koberec v podobných kreáciách. Napriek tomu, ako nebezpečne pôsobili, sa však niektoré známe dámy netajili obdivom k ich dizajnu. „Sú to Prada lodičky a tie sú vždy nádherné,“ uviedla bývalá modelka Christie Brinkley.

Nová kolekcia slávnej talianskej značky sa niesla v znamení ľahkosti a vzdušných materiálov. Hodváb s lesklým efektom, zamatové detaily, jemne krčivý materiál na sukniach a topoch – to všetko sa dalo vidieť na móle. Dizajnérka Miuccia Prada po viac ako desiatich rokoch vrátila do svojej tvorby aj podprsenku, ktorú povýšila na regulérny kus odevu. Futuristicky pôsobili najmä zlaté šaty.

Modelka na prehliadke značky Prada v Miláne...
Modelka na prehliadke značky Prada v Miláne...
+17Nová kolekcia značky Prada na jar a leto 2009...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nie je všetko vždy len o vás, nezabúdajte na starosti vašich blízkych.
V najlepšom treba prestať, nie ste...

+ Voľný čas využite naplno, najlepšie v prírode pri bicyklovaní.
Ak chcete dosiahnuť to čo ste si...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk