5 sexy hviezd Victoria's Secret spolu! Tak čo, radšej vyzlečené alebo oblečené?

26.02.2019 00:00

Spájajú ich minimálne dve veci - všetky pracovali ako modelky a dlhé roky sa týmto zamestnaním živili alebo stále živia. A všetky sa objavili na mólo najznámejšej prehliadky dámskej bielizne na svete.

Nemecká topmodelka Heidi Klum na svojej...
Nemecká topmodelka Heidi Klum na svojej poslednej prehliadke pre Victoria's Secret v roku 2010 a na párty magazínu Vanity Fair.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, SITA/AP, koláž: Pravda

Reč je o topmodelkách, ktoré svoje krivky predviedli pred objektívmi a zrakmi celého sveta na prehliadkach Victoria's Secret. Pätica dám s touto skúsenosťou sa zišla v závere víkendu na oscarovom gala a párty časopisu Vanity Fair.

Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio na...
Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio na červenom koberci párty Vanity Fair a na prehliadke Victoria's Secret v roku 2017. Autor: Reuters, SITA/AP, koláž: Pravda

Služobne najstaršou spomedzi dám je nepochybne 45-ročná Heidi Klum, ktorá poslednýkrát pre VS predvádzala v roku 2010. Zdá sa, že jej forma je stále ukážková, aj bezmála desať rokov od tohto momentu.

Stajňu amerického výrobcu dámskej bielizne opustila po dlhých rokoch aj brazílska gazela Alessandra Ambrosio. V roku 2017 sa objavila na móle poslednýkrát, o rok neskôr sa potom lúčila so značkou jej krajanka Adriana Lima.

Ruská topmodelka Irina Shayk na svojej jedinej...
Ruská topmodelka Irina Shayk na svojej jedinej prehliadke pre Victoria's Secret v roku 2016 a na červenom koberci 91. ročníka Oscarov.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: SHUTTERSTOCK, SITA/AP, koláž: Pravda

Medzi ozdoby móla vždy patrila Britka Rosie Huntington-Whiteley, posledné roky sa však viac sústreďuje na „oblečenú“ prácu alebo polonahé kreácie na červenom koberci. V nedeľu ukázala sexy nohy v striebornom modeli Versace.

Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley na...
Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley na červenom koberci párty Vanity Fair a na prehliadke Victoria's Secret v roku 2009.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, SHUTTERSTOCK, koláž: Pravda

Naopak prekvapivo zahalená prišla iná kráska, ktorá sa objavila na prehliadke značky v roku 2016, dokonca na začiatku druhého trimestra tehotenstva. Reč je o modelke Irine Shaykovej.

Americká topmodelka Kendall Jenner na...
Americká topmodelka Kendall Jenner na prehliadke Victoria's Secret na konci roka 2018 a na párty magazínu Vanity Fair.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, SITA/AP, koláž: Pravda

Jedinou z dám, ktorá stále pre značku pracuje a predvádzala aj na zatiaľ poslednej prehliadke v New Yorku, je Kendall Jenner. Najlepšie platená modelka planéty si na červený koberec Vanity Fair Párty vyrazila odhalená azda takmer podobne, akoby to urobila v rámci prehliadky. Ktorá z dám sa vám najviac páči na móle aj mimo neho?

 Kendall Jenner
		prichádza na oscarovú
		párty...
Priyanka Chopra  a Nick
		Jonas  prichádzajú
		na...
+35Kendall Jenner a Caitlyn
		Jenner prichádzajú
		na...

VIDEO: Pozrite si video módy z oscarového galavečera

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#odhalenie #krása #irina Shayk #modelka #Heidi Klum #Victoria´s Secret #Alessandra Ambrosio #Kendall Jenner #Rosie Huntigton-Whiteley
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku