Cmorikova frajerka na móle uchvátila smotánku! Žiarila aj atlétka Klocová

02.12.2008 02:00, aktualizované: 14:18
Danka Barteková a Peter Cmorik
Strelkyňu Danku Bartekovú sprevádzal priateľ Peter Cmorik. Autor:

Do štartu plesovej sezóny zostáva niekoľko týždňov, nachutiť sa na čas bálov však mohli hostia pondelňajšej módnej šou.

Hoci Orange Fashion Show už má dlhoročnú tradíciu, tento ročník sa stal výnimočným. Namiesto známych modeliek sa totiž na móle predviedli slovenské športovkyne, ktorých mená poznajú znalci aj laici.

„Jednoznačne by som si vybrala bežeckú dráhu. Je to jednoduchšie a istým spôsobom zaujímavejšie,“ zhodnotila atlétka Lucia Klocová, ktorá si obliekla na seba šaty maďarskej dizajnérky. „Sú krásne a veľmi sa mi páčili aj modely ďalších návrhárov. Sama však nemám veľa času na módu. Mám dvojfázové tréningy a odtrhnem sa len občas,“ prezradila sympatická bežkyňa.

V šatách českej dizajnérky Moniky Drápalovej sa predviedla tenistka Magdaléna Rybáriková. Prekvapilo ju, aké pohodlné dokážu byť večerné šaty. „Napríklad tento model mi sadol výborne,“ skonštatovala tenistka, ktorá si vraj na módu na kurte nepotrpí. „Vo svete je pár hráčok, ktoré si môžu dovoliť zaoberať sa podobnými vecami,“ zhodnotila Rybáriková.

Zľava: Danka Barteková, Magdaléna Rybáriková a...
Zľava: Danka Barteková, Magdaléna Rybáriková a Lucia Klocová - slovenské športovkyne sa premenili na modelky. Autor: Zdeno Gáfrik

Podobný názor má aj strelkyňa Danka Barteková. Priateľku speváka Petra Cmorika na galavečer obliekla Jana Pištejová. „Šaty som si zatiaľ neobjednala, vlastne som ich pred prehliadkou ani neskúšala. Janka Pištejová ich ušila na základe mojich mier a sadli mi skvelo,“ prezradila Barteková.

Trendami poslednej módy sa vraj väčšinou neriadi. „Mám rada farebnú kombináciu biela-modrá-červená. Veľa toho nenavymýšľam,“ skonštatovala. Vymeniť vraj neplánuje ani pušku. „S tou starou som spokojná, tak na čo by som ju menila,“ zauvažovala športovkyňa, ktorej premiéru na móle si prišiel pozrieť priateľ Peter Cmorik aj množstvo pozvaných hostí. Nechýbala medzi nimi napríklad Zora Czoborová, Silvia Lakatošová-Chovancová s manželom, moderátorka Iveta Malachovská či jej kolegyňa Vera Wisterová.

Hviezdami večera však boli dizajnéri. Na móle sa vystriedali kreácie štvorica maďarských návrhárok, diela Moniky Drápalovej či autorské diela Jany Pištejovej a Marcela Holubca.

Aktuálne plesové trendy si prišla pozrieť aj...
Zora Czoborová prišla na prehliadku Orange...
+27Modelka predvádza model z dielne českej...
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku