Pochvala od najdôležitejšej ženy módy! Čo ocenila na vojvodkyni Meghan?

17.04.2019 08:00

Stala sa vzorom pre mnoho žien po celom svete. Aj tých, ktoré sú v šťastnom očakávaní bábätka. Za módny štýl pochválila tehotnú vojvodkyňu Meghan aj slávna Anna Wintour.

Šéfredaktorka magazínu VOGUE Anna Wintour.
Šéfredaktorka magazínu VOGUE Anna Wintour. Autor: SITA/AP, Charles Sykes

Šéfredaktorka amerického magazínu Vogue uviedla v rozhovore na kanáli Youtube, že je naozaj očarená spôsobom, akým sa niekdajšia herečka Meghan Markle obliekala v tehotenstve. Oznámkovala by ju vraj na jednotku s hviezdičkou.

„Bola som naozaj očarená tým, ako sa Meghan Markle obliekala, ako sa vojvodkyňa zo Sussexu obliekala počas tehotenstva,“ uviedla Wintour v odpovedi na otázku jedného z čitateľov. Zavtipkovala si tiež, že kým väčšina tehotných žien sa v rámci komfortu uchyľuje k topánkam na plochej podrážke, vojvodkyňa robila presne opačne.

Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan na návšteve...
Vojvodkyňa zo Sussexu Meghan na návšteve National Theatre v Londýne. Autor: SITA/AP, Kirsty Wigglesworth

„Jej podpätky vyzerali byť vždy o kúsok vyššie na každom novom obrázku, ktorý som videla,“ vyhlásila s úsmevom Anna Wintour. Doplnila tiež, že aj ju osobne inšpiroval štýl manželky princa Harryho a dokonca vďaka tejto inšpirácii vystúpila z komfortnej zóny.

„Poslednú dobu sa pomerne často zamýšľam nad kostýmami…takže vďaka za to vojvodkyni zo Sussexu,“ komentovala Wintour prostredníctvom slovnej hračky. Slovíčko kostým/oblek znie totiž v angličtine „suit“, čo je však zároveň aj názov seriálu, ktorý preslávil herečku Markleovú.

VIDEO: Pozrite si módny štýl tehotnej vojvodkyne

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#tehotenstvo #móda #pochvala #Vogue #Anna Wintour #štýl #vojvodkyňa Meghan
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezanedbávajte svoje zdravie, ak máte zlý pocit, navštívte lekára.
Sám nič nezmôžete, preto sa radšej s...

+ Dnes bude váš deň sprevádzať napätá atmosféra, avšak vy to môžete zmeniť.
Peniaze si nepožičiavajte, bude...