VIDEO Kocianová rozbieha vlastnú značku. A svadba? Toto odkázala partnerovi

, 26.04.2019 00:00

So slovenskou topmodelkou Michaelou Kocianovou sme sa nedávno zhovárali naozaj o všeličom. Okrem toho, že ju čakajú kastingy do modelingovej súťaže, prezradila aj čosi o vlastnom podnikaní či svadobných plánoch.

Topmodelka Michaela Kocianová.
Topmodelka Michaela Kocianová. Autor: Profimedia

V rozhovore pre TV Pravda sa rodáčka z Trenčína priznala k tomu, že v pláne má jeden projekt s kapelou IMT Smile. Detaily však zatiaľ zdieľať nechce. Viac sa rozhovorila však o svojej dizajnérskej ambícii.

„Idem sa venovať sa nejakému oblečeniu, ideme niečo tvoriť a keby sme to stihli, možno to uvidia diváci na finále Elite Model Look v septembri,“ naznačila Kocianová pred našou kamerou. „Vždy som si to nejakým spôsobom pripravovala,“ uviedla na margo pokusu o dizajnérsku kariéru.

Zdá sa, že správnu osobu stretla v susednom Česku a od myšlienky už nebolo ďaleko k činom. Vo videu Kocianová prezradila aj to, či je ochotná do biznisu investovať vlastné financie a nielen známe meno.

A čo svadba s jej dlhoročným partnerom Aranom? „Vydávať sa hádam raz už budem. Nie je to otázka na mňa, ale keď náhodou uvidíte vedľa mňa môjho partnera, môžete sa ho na to opýtať,“ s úsmevom odkázala topmodelka, ktorá momentálne hľadá nové tváre na kastingoch súťaže Schwarzkopf Elite Model Look. Viac si pozrite v priložených videách.

VIDEO: IMT Smile, vlastná značka aj svadba? Čo na to Kocianová?

VIDEO: Na čo upozorňuje slávna modelka začínajúce kolegyne?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#modeling #svadba #podnikanie #dizajn #Michaela Kocianová #IMT Smile
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Viac pohybu by vám dnes určite nezaškodilo, myslite nato.
Vyberte si dnes do práce vhodné oblečenie, bude...

+ Zabudnite dnes na sladkosti a nezdravé potraviny, nechajte si ich na iné dni.
Slušnosť dnes musí byť u vás...