Vtipkuje? Naomi Campbell sa vo svojom super tele necítila dobre

13.06.2019 08:35
Topmodelka Naomi Campbell v čiernej kreácii od...
Topmodelka Naomi Campbell v čiernej kreácii od Brandona Maxwella. Autor: ,

Britskej supermodelke a herečke Naomi Campbell trvalo roky, kým začala mať rada svoje telo.

Štyridsaťdeväťročná rodáčka z Londýna to povedala pre britskú verziu magazínu Vogue. „Trvalo mi dlho, kým som sa začala cítiť dobre v mojom tele. Prišlo to s vekom a stalo sa to počas uplynulých rokov,“ vyjadrila sa modelka.

Campbell tiež uviedla, že súčasný svet modelingu je úplne iný, ako v minulosti. Podľa nej za to môžu aj sociálne siete. „Nás nikdy nezaujímala sláva, nikdy sme ani nepomysleli na slovo celebrita. Jednoducho sme pracovali a bolo to o kreativite a prestíži,“ dodala.

Modelka Naomi Campbell na akcii amfAR...
Modelka Naomi Campbell na akcii amfAR Inspiration Gala. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Naomi Elaine Campbell sa do sveta modelingu dostala ako 15-ročná. Vypracovala sa na jednu z najúspešnejších modeliek na svete a spolu s ďalšími piatimi kolegyňami Cindy Crawford, Christy Turlington, Lindou Evangelistou, Claudiou Schiffer a Kate Moss sa zaradila do kategórie supermodeliek 90. rokov 20. storočia. Objavila sa vo filmoch Rapsódia v Miami (1995) či Sex po telefóne (1996) a tiež v niekoľkých seriáloch ako napríklad v rokoch 2015 až 2016 v Empire (2015). Okrem kariéry však pútala pozornosť aj výstredným správaním, závislosťou od drog, slávnymi milencami ako Mike Tyson či Robert De Niro, ale aj agresivitou. Niekoľkokrát ju obvinili z násilného útoku na jej zamestnancov, spolupracovníkov a v jednom prípade na policajtov. Objavila sa aj v Madonninej kontroverznej knihe fotografií Sex (1992).

#modeling #Naomi Campbell
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Strážte si to čo máte najcennejšie, nenechajte si to nikým vziať.
Nepanikárte ak niečo neviete,...

+ Nepodceňujte svoje zdravie, venujte mu viac pozornosti.
Verte v seba samého a posúvajte sa neustále...