Topmodelka zostane topmodelkou, aj keď sa blíži k 50-ke! Kate Moss v bikinách

08.08.2019 00:00

Niekdajšia topmodelka Kate Moss si vychutnáva leto luxusne, tak, ako zvyčajne.

Tento raz relaxuje na jachte blízko celebritami vyhľadávaného letoviska Saint-Tropez na juhu Francúzska. V spoločnosti zopár priateľov sa zabávala na palube, odkiaľ skákala do vody. Pritom mohli objektívy paparazzov zachytiť jej postavičku v bikinách. Tá stále stojí za pohľad, aj päť rokov pred okrúhlou päťdesiatkou.

Modelka Kate Moss na jachte pri Saint-Tropez.
Modelka Kate Moss na jachte pri Saint-Tropez. Autor: Profimedia

Britskej hviezde robila na jachte okrem iných spoločnosť aj módna návrhárka Sadie Frost (54), niekdajšia manželka herca Judea Lawa, s ktorým má tri deti. Ich vzťah však stroskotal potom, čo sa Law zapozeral do peknej hereckej kolegyne Sienny Millerovej. Aj ich vzťah je však už minulosťou.

Obe dámy bolo neskôr vidieť aj v uličkách romantického Saint-Tropez, pričom Kate Moss si neodpustila svoju obľúbenú cigaretu priamo na ulici. Mossovej mladý partner, Nikolai von Bismarck (32), na jachte so skupinkou nebol.

Pred časom slávna búrliváčka prehovorila aj problémoch s alkoholom, ktoré mala v minulosti. „Vždy som hovorila, že to nenechám zájsť tak ďaleko, pretože som nikdy nechcela ísť na liečenie. Nikdy som nechcela skončiť tak, že si nebudem môcť dať pohárik. No už som to nevedela kontrolovať. Nemyslím si, že alkohol vás spraví šťastnými. Nemohla som normálne rozmýšľať, pretože som bola stále mimo,“ opísala v rozhovore pre The Sun on Sunday.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kate Moss #Saint Tropez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Dávajte si dnes pozor na dôležité rozhodnutia v oblasti zdravia.
Zmena vám nezaručí aj úspech, avšak to...