Peštová pomôže s výberom nových hviezd modelingu. Toto odkazuje!

14.08.2019 16:14

Ani tohtoročný záver leta sa nezaobíde bez modelingovej krásy a talentov v "československom" vydaní. Už tradične bude totiž patriť finále známej modelingovej súťaže.

Topmodelka Daniela Peštová sa stala čestnou...
Topmodelka Daniela Peštová sa stala čestnou predsedníčkou poroty. Autor: Swarzkopf Elite Model Look

V utorok 27. augusta sa v Španielskej sále Pražského hradu uskutoční finále 28. ročníka prestížnej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre Českú a Slovenskú republiku. Na galavečeri sa predvedie 23 finalistiek a finalistov súťaže.

Kým tváre a mená finalistov sú zatiaľ pre svet módy (a tak trošku aj šoubiznisu) zatiaľ veľkou neznámou, samotné podujatie už roky stavia na prítomnosti prestížnych hostí v radoch poroty, medzi hosťami, ale aj počas večerného programu.

Azda najviac zarezonuje v tejto zostave meno krásnej Daniely Peštovej, ktorá sa stala čestnou predsedkyňou poroty. „Som rada, že môžem v roli čestnej predsedkyne poroty podporiť nádejné talenty na začiatku ich modelingovej kariéry. Dôležitú rolu hrá charizma, energia, profesionalita a dnes aj prezentácia na sociálnych sieťach,“ vymenovala Peštová.

Ambasádorky kastingov Schwarzkopf Elite Model...
Ambasádorky kastingov Schwarzkopf Elite Model Look na zábere z roku 2018 - Slovenka Michaela Kocianová (vľavo) a Češka Denisa Dvořáková. Autor: Profimedia

Počas galavečera sa pred publikom predvedú topmodelky agentúr Elite Prague a Elite Bratislava, ambasádorky projektu Denisa Dvořáková a Michaela Kocianová, víťazka svetového finále Elite Model Look 2013 Eva Klímková, či české a slovenské topmodelky Daniela Kociánová, Linda Nývltová, Barbora Brušková, Sasha Gachulincová a víťazky svetového finále Elite Model Look 2014 Bára Podzimková a Elite Model Look 2016 Jana Tvrdíková.

Na slávnostnom galavečeri bude mať svoje miesto niekoľko módnych a kozmetických značiek i jedno z popredných klenotníctiev. V exkluzívnej prehliadke bude zároveň odprezentovaná kolekcia českého návrhára Lukáša Macháčka. O budúcich modelkách a modeloch bude rozhodovať porota zložená z odborníkov z oblasti módy, kultúry a médií, partnerov projektu a zahraničných modelingových agentov. Redakcia Pravdy vám aj tento rok prinesie reportáž priamo z miesta pražského diania modelingového finále.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#súťaž #Schwarzkopf Elite Model Look #Praha #modeling #móda #finále #Daniela Peštová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Začnite piť viac tekutín, vaše telo potrebuje zdravú hydratáciu.
Nebojte sa zodpovednosti, len tak môžete...

+ Prejdite sa dnes po lese a naberiete novú energiu na ďalšie dni.
Môžete nakupovať aj výhodnejšie, tak...