Smatanová na móle ako svätica, Roth slovanský Joker! A k tomu plno celebrít

, 07.10.2019 16:00

Záverečný deň módneho podujatia Fashion LIVE! 2019 sa niesol aj v znamení prominentných tvárí. Tentoraz nielen medzi pozvanými hosťami.

Speváčka Zuzana Smatanová ako modelka v kreácii...
Speváčka Zuzana Smatanová ako modelka v kreácii od Borisa Hanečku na akcii Fashion LIVE! 2019. Autor: SITA/AP, Martin Tomečko

Počas prezentácií dvoch kolekcií sa priamo na móle objavila speváčka Zuzana Smatanová a herec Robert Roth. Kým Smatanová urobila službu svojmu dobrému kamarátovi a dizajnérovi Borisovi Hanečkovi, Roth zase súhlasil predviesť kolekciu od Pavla Dendisa pod názvom Unseen.

Moderátorka Barbara Jagušák Heribanová v...
Moderátor
		Bruno Ciberej.
+9Nechýbala ani
		štylistka Zuzana Kanisová.

Ani jeden z týchto dizajnérov nebazíruje na celebritných nálepkách či snahe pritiahnuť pozornosť na mólo pomocou známych tvárí. Konieckoncov, kto sa neprizeral lepšie, možno slovenských umelcov ani nespoznal. Držiteľka niekoľkých cien Slávik sa objavila na móle v šatách inšpirovaných náboženským rúchom, Roth sa zase skrýval pod masívnym klobúkom, na ktorom horela svieca. Pozornosť strhávalo akurát krvavé líčenie pier pripomínajúce postavu komiksového Jokera. Predvádzal kolekciu ovplyvnenú slovanskou mytológiou a ľudovým odevom.

Herec Robo Roth ako model v kreácii od Pavla...
Herec Robo Roth ako model v kreácii od Pavla Dendisa na akcii Fashion LIVE! 2019. Autor: SITA/AP, Martin Tomecko

Obaja tvorcovia v nedeľu ponúkli to najlepšie, čo sa dalo počas troch dní na podujatí na Kamennom námestí vidieť (aj zažiť). Podporiť ich prišli mnohí kolegovia, klienti, či známe tváre, ktoré sa usadili v hľadisku. Nechýbali modelky Alexandra Gachulincová a Barbora Brušková, moderátorka Barbara Jagušák či bývalé kráľovné krásy Ivica Sláviková a Veronika Vágnerová Husárová.

Viac si pozrite v galérii. O kolekciách z nedeľňajšieho dňa na Fashion LIVE! 2019 si budete môcť prečítať zajtra na Žena.pravda.sk.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #Zuzana Smatanová #Robo Roth #Pavol Dendis #móda #Fashion Live! #Boris Hanečka

+ Pite dostatočné množstvo tekutín, je to veľmi dôležité.
S cvičením začínajte pomaly, inak by ste si mohli...

+ Dnes budete v skvelej nálade, sústreďte svoju energiu pozitívnym smerom.
Po práci si doprajte oddych, dnes...