Smatanová na móle ako svätica, Roth slovanský Joker! A k tomu plno celebrít

Záverečný deň módneho podujatia Fashion LIVE! 2019 sa niesol aj v znamení prominentných tvárí. Tentoraz nielen medzi pozvanými hosťami.

07.10.2019 16:00
debata
Speváčka Zuzana Smatanová ako modelka v kreácii... Foto: SITA/AP, Martin Tomečko
Zuzana Smatanová Speváčka Zuzana Smatanová ako modelka v kreácii od Borisa Hanečku na akcii Fashion LIVE! 2019.

Počas prezentácií dvoch kolekcií sa priamo na móle objavila speváčka Zuzana Smatanová a herec Robert Roth. Kým Smatanová urobila službu svojmu dobrému kamarátovi a dizajnérovi Borisovi Hanečkovi, Roth zase súhlasil predviesť kolekciu od Pavla Dendisa pod názvom Unseen.

Moderátorka Barbara Jagušák Heribanová v...
Moderátor Bruno Ciberej.
+9Nechýbala ani štylistka Zuzana Kanisová.

Ani jeden z týchto dizajnérov nebazíruje na celebritných nálepkách či snahe pritiahnuť pozornosť na mólo pomocou známych tvárí. Konieckoncov, kto sa neprizeral lepšie, možno slovenských umelcov ani nespoznal. Držiteľka niekoľkých cien Slávik sa objavila na móle v šatách inšpirovaných náboženským rúchom, Roth sa zase skrýval pod masívnym klobúkom, na ktorom horela svieca. Pozornosť strhávalo akurát krvavé líčenie pier pripomínajúce postavu komiksového Jokera. Predvádzal kolekciu ovplyvnenú slovanskou mytológiou a ľudovým odevom.

Herec Robo Roth ako model v kreácii od Pavla... Foto: SITA/AP, Martin Tomecko
NI0 Herec Robo Roth ako model v kreácii od Pavla Dendisa na akcii Fashion LIVE! 2019. Herec Robo Roth ako model v kreácii od Pavla Dendisa na akcii Fashion LIVE! 2019.

Obaja tvorcovia v nedeľu ponúkli to najlepšie, čo sa dalo počas troch dní na podujatí na Kamennom námestí vidieť (aj zažiť). Podporiť ich prišli mnohí kolegovia, klienti, či známe tváre, ktoré sa usadili v hľadisku. Nechýbali modelky Alexandra Gachulincová a Barbora Brušková, moderátorka Barbara Jagušák či bývalé kráľovné krásy Ivica Sláviková a Veronika Vágnerová Husárová.

Viac si pozrite v galérii. O kolekciách z nedeľňajšieho dňa na Fashion LIVE! 2019 si budete môcť prečítať zajtra na Žena.pravda.sk.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #Zuzana Smatanová #Boris Hanečka #Fashion Live! #Robo Roth #Pavol Dendis

+ Na alkohol dnes jednoznačne zabudnite, uškodíte tým len sami sebe.
Pripravte sa dnes na väčšie množstvo práce,...

+ Začnite športovať, avšak si dávajte pozor aby ste si pri tom neublížili.
Finančná disciplína je kľúčom k...