Martha Hunt v Mexiku v miniatúrnych bikinách! Na Bidenov triumf nezabudla

10.11.2020 00:00

Hoci väčšina Američanov posledné dni trávila doma v očakávaní, ako sa vyvŕbi prezidentský volebný súboj, modelka Martha Hunt sa rozhodla, že výsledok bude prežívať v exotike - nech už je, aký chce.

Modelka Martha Hunt počas dovolenky v mexickom...
Modelka Martha Hunt počas dovolenky v mexickom Tulume. Autor: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Americká topmodelka a jedna z tvárí značky Victoria's Secret sa už minulý týždeň nachádzala v mexickom Tulume, kde jej robil spoločnosť aj snúbenec Jason McDonald. Dvojicu tam počas uplynulého víkendu načapali paparazzovia.

Tridsaťjedenročná modelka a fotograf, ktorí svoje zásnuby oznámila začiatkom tohto roka a tvoria pár už od roku 2015, si spoločné chvíle zjavne užívali. Reportéri ich zachytili pri prechádzke na pláži – McDonald v šortkách a tričku bez rukávov, Martha Hunt len v miniatúrnych čiernych bikinách.

Modelka Martha Hunt.
Modelka Martha Hunt. Autor: SITA/AP, Joel C Ryan

Popri prechádzkach či vychutnávaní si teplej morskej vody však aj Martha Hunt starostlivo sledovala volebné dianie v rodnej krajine a robila tak aj na dovolenke. Po definitívnom potvrdení výsledkov, ktoré priniesli správu o víťazstve Joea Bidena, sa Hunt podelila o svoje nadšenie na Twitteri.

„Doslova tu kvičím. Viem, že žiadna robota nie je ešte dokončená, ale som taká šťastná, že si aspoň na chvíľu môžeme vydýchnuť,“ komentovala Bidenovo víťazstvo. Hunt sa v podpore demokratického kandidáta angažovala ako mnoho ďalších celebrít a pripájala sa aj k aktivistom a dobrovoľníkom, ktorí lákali ľudí voliť.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#bikiny #Martha Hunt #Mexiko #modelka #prezidentské voľby
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dobrú náladu vám nikto nezoberie, ak si ju sami nedáte.
Pravidlá na cestách dodržiavajte, inak hrozí...

+ Kvalitná kozmetika zmierni kožné problémy a zlepší vašu pokožku.
To, čo dokážete dať druhým sa vám...