Pichľavé slová experta na adresu Klumovej dcéry: Pekná, ale žiadna topmodelka

Leni Klum je rozhodnutá vydať sa po stopách svojej slávnej mamy, Heidi.

09.01.2021 00:00
1

16-ročná dcéra Heidi Klumovej, Leni, pred časom debutovala na titulke nemeckého Vogue po boku slávnej mamy. Fotografie matky a dcéry sa stretli s pozitívnym prijatím a napríklad vychytený nemecký dizajnér, Michael Michalsky, ktorý s Klumovou spolupracoval na šou „Germany’s next Topmodel“, predpovedal Leni veľkú budúcnosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Leni Klum (@leniklum)

Ale nie všetci zdieľajú podobné nadšenie. O slovo sa prihlásil Marco Sinervo, výkonný riaditeľ renomovanej „MGM Model Agency“, ktorého slová na adresu Klumovej dcéry už tak oslavne nevyznievajú. Aspoň pokiaľ ide o jej ambíciu vydať sa po stopách slávnej mamy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Heidi Klum (@heidiklum)

Marco Sinervo poznamenal, že Leni nemá výšku modelky, meria len 1,68 m. A dobre si to podľa neho uvedomuje aj jej mama, Heidi. Ale ďalšie slová experta, ktorý sa v modelingovom biznise pohybuje dve desaťročia, sú ešte pichľavejšie. „Leni je pekné dievča, to áno, ale žiadna topmodelka,“ vyjadril sa pre InTouch.

Mimochodom, požadovaná minimálna výška do Klumovej šou „Germany’s next Topmodel“ bola dlhé roky 1,76 cm. Zmenila to až teraz, kedy, podľa svojich vyjadrení, prispôsobuje šou zmeneným podmienkam v módnom biznise. Slogan to tohtoročnej série šou znel: „Myslíš si, že si príliš vysoká? Príliš malá? Príliš tučná? Príliš stará? Ja si to nemyslím. Moje dvere sú otvorené pre všetkých,“ napísala Klum na Instagrame.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy
1 debata chyba
Viac na túto tému: #Leni Klum #Heidi Klum

+ Večer sa určite neprejedajte, bolo by vám ťažko aj na druhý deň.
Nerozprávajte v práci veľa, vašim kolegom to...

+ Lieky nie sú všetko, niekedy sú viac bylinky, myslite nato.
Dnes vás čaká v práci veľká zodpovednosť, ujmite sa...