Maskovaná Heidi Klum v Berlíne! Aj v pandémii vyrazila za módou, pozrite sa...

25.01.2021 12:37

Aj napriek výrazným pandemickým obmedzeniam sa minulý týždeň v Berlíne uskutočnilo módne podujatie. Dokonca na ňom nechýbali najznámejšie tváre modelingovej scény.

Modelka, moderátorka, hviezda vlastnej šou...
Modelka, moderátorka, hviezda vlastnej šou Heidi Klum na akcii ABOUT YOU fashion week, AYFW v Berlíne. Autor: Gisela Schober/Getty Images Publicity for ABOUT YOU

Akciu spoločnosti ABOUT YOU, ktorá sa konala v priestoroch Kraftwerk Berlin, prišla podporiť modelka, moderátorka a televízna porotkyňa Heidi Klum spoločne s Lenou Gerckeovou, víťazkou jej vlastnej reality-šou Nemecko hľadá topmodelku.

Práve nakrúcaniu tohto programu sa štvornásobná mama venuje už niekoľko týždňov a spoluprácu so značkou, ktorá pôsobí aj na Slovensku, prišla podporiť ako elegantná dáma v bielom nohavicovom kostýme a štrasovou výšivkou zdobenou tope. Počas celého nakrúcania prehliadok, ktoré sa následne objavili na YouTube, mala Klum na tvári ochranné rúško. Zladila ho s garderóbou a vyzerala naozaj ukážkovo.

Heidi
		Klum (vľavo) a Lena Gercke
		prišli...
Jedna z
		prehliadok na akcii ABOUT YOU
		fashion...
+4Topmodelka Lorena Rae
		počas jednej z
		prehliadok...

Na podujatí ABOUT YOU Fashion Week (AYFW) s kolekciami na sezónu Jeseň-Zima 2021 sa Klum stretla aj so svojím švagrom Billom Kaulitzom. Brat jej manžela Toma a člen formácie Tokyo Hotel totiž predstavil vlastnú kolekciu MDLA.

Medzi hosťami a zároveň účinkujúcimi akcie sa objavila aj nemecká topmodelka Lorena Rae, ktorá je známa najmä svojou účasťou na jednej zo slávnych prehliadok značky Victoria's Secret. V tomto prípade síce nekráčala s krídlami a v sexy bielizni, stále však vyzerala veľmi príťažlivo.

Spevák a dizajnér Bill Kaulitz priniesol na...
Spevák a dizajnér Bill Kaulitz priniesol na podujatie ABOUT YOU Fashion Week kolekciu svojej značky MDLA. Autor: Gisela Schober/Getty Images Publicity for ABOUT YOU

Prehliadka online obchodu s módou sa zamerala na nový prístup k móde v duchu hesiel Re-think, re-wear, re-style. Počas akcie bolo natočených 9 prezentácií pre rozličné módne značky. Celú šou streamovali sociálne siete a jednotlivé prehliadky sa dajú nájsť, samozrejme, online.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #móda #Lena Gercke #Heidi Klum #Berlín
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nekonzumujte dnes toľko sladkostí, nechajte telo oddýchnuť.
Úspech máte na dosah, skúste sa trochu viac...

+ Vašu kondíciu a psychickú pohodu by vám mohol závidieť nejeden človek.
Dnes stratíte, zajtra môžete...