Ktože je tá sladká, 17-ročná blondínka? Stala sa hviezdou Victoria's Secret aj Transformerov, ukradla srdce akčnému hrdinovi

Rosie Huntington-Whiteley (37) patrí k slávnym modelkám, ktorým sa podarilo dostať aj do sveta filmu.

16.08.2023 00:00
Rosie Huntington-Whiteley Foto:
Rosie Huntington-Whiteley ako 17-ročná na móle počas týždňa módy v Londýne.
debata

Britská rodáčka Rosie Huntington-Whiteley (37) urobila prvé kroky vo svete modelingu ako 15-ročná, skutočný zlom však prišiel v roku 2004. Vtedy sa jej podarilo dostať na stránky magazínu Teen Vogue, v tom istom roku sa už prešla aj po móle po boku topmodelky Naomi Campbellovej. V roku 2006 už podpisovala zmluvu s Victoria's Secret a objavila sa v slávnej módnej šou značky, ktorá sa konala v Los Angeles.

zväčšiť Rosie Huntington-Whiteley ako 17-ročná na móle... Foto: ČTK / AP / JANE MINGAY
Rosie Huntington-Whiteley Rosie Huntington-Whiteley ako 17-ročná na móle počas týždňa módy v Londýne.

Nečudo, 1,75 metra vysoká blondínka s krásnymi perami, ktoré jej nadelila príroda, blond hrivou a modrými očami dokázala aj v zástupe krásnych modeliek zaujať. V roku 2011 bola vyhlásená magazínom Maxim za najsexi ženu sveta. V roku 2011 si zahrala v Transformeroch, v roku 2015 v snímke Šialený Max: Zbesilá cesta.

Rosie Huntington-Whiteley v roku 2011.
Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley...
+9Britská topmodelka Rosie Huntington-Whiteley...

Od roku 2009 je po jej boku akčný hrdina a takisto britský rodák, herec Jason Statham (56). Hoci dvojica je zasnúbená a spoločne vychováva dve deti, pred oltár sa zatiaľ nepostavili. Zaľúbencov delí vekový rozdiel takmer 20 rokov, ale ako sa zdá, v ich prípade ide naozaj len o číslo, keďže ako pár sú spolu už dlhých 14 rokov.

zväčšiť Modelka Rosie Huntington-Whiteley a jej partner... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Rosie Huntington-Whiteley a jej partner Jason Statham Modelka Rosie Huntington-Whiteley a jej partner Jason Statham na podujatí Kering Women In Motion Awards.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Jason Statham #Rosie Huntigton-Whiteley