Toto je nová kráľovná krásy Česka! Zdá sa vám, že vidíte trojmo? Áno, blondínky držia žezlo pevne...

V poradí tretia plavovláska zvíťazila v súťaži Miss Czech Republic v sobotu večer, keď sa v Prahe rozhodlo o držiteľke titulu Miss Czech Republic 2024.

12.05.2024 07:26 , aktualizované: 07:30
debata (5)
Novou Miss Czech Republic 2024 sa stala Adéla... Foto: Profimedia
Adéla Štroffeková Novou Miss Czech Republic 2024 sa stala Adéla Štroffeková (21), ktorá študuje sociálnu prácu a pedagogiku.

Novou kráľovnou krásy sa u našich českých susedov satla 21-ročná Adéla Štroffeková, ktorá študuje sociálnu prácu a sociálnu pedagogiku. Okrem toho sa však pôvabná Adéla venuje aj modelingu či fitnessu a tiež práci v eventovej agentúre.

855253773 Čítajte viac Najkrajšia žena sveta je Češka! Titul Miss World získala blondínka Pyszková z Třinca

Na slávnostnom súťažnom gala v pražskom Karlíne sa na pódiu objavilo niekoľko rozličných typov mladých žien – zdá sa však, že prím v prípade výberu držia už nejaký čas plavovlásky a na pohľad podobné typy. Dôkazom bola aj účasť minuloročnej víťazky Justýny Zedníkovej, ktorá bola jednou z členiek poroty. Do nej zasadla aj úradujúca Miss World – tiež víťazka z Česka Krystyna Pyszková či niekdajšia Miss World Taťána Kuchařová. Aj na Slovensku sa v súťaži krásy darí viac blondínkam, dôkazom sú dámy ako Daniela Vojtasová, Sophia Hrivňáková či Leona Novoberdaliu.

Novou Miss Czech Republic 2024 sa stala Adéla...
Novou Miss Czech Republic 2024 sa stala Adéla...
+12Nová Miss Czech Republic Adéla Štroffeková na...

Novopečená víťazka Adéla Štroffeková bude krajinu reprezentovať na Miss World – v tomto kontexte však prekvapuje, že jej minuloročná predchodkyňa – teda Justýna Zedníková – na túto súťaž nepocestuje. Stane sa tak po rozhodnutí organizátorov, ktorí vysvetlili, že Zedníková je podobný typ ako Miss World Pyszková a jej šance na Miss World by neboli také vysoké. Krajinu bude reprezentovať na Miss Supranational.

zväčšiť Novú Miss Czech Republic Adélu Štroffekovú... Foto: Profimedia
872151914 Novú Miss Czech Republic Adélu Štroffekovú (vľavo) korunovala aj Justýna Zedníková - jej predchodkyňa. Vyzerajú trochu ako sestry.

Víťazstvo Miss za rok 2024 Adély Štroffeková však nepochybne odobrili aj českí diváci, keďže v ich hlasovaní tiež triumfovala a získala titul Miss Popularity. Na sobotňajšom večere, kde sa finalistky predstavili aj počas promenády v plavkách (foto v galérii), nechýbali víťazky minulých ročníkov či mnohé známe české osobnosti. Prišla napríklad Nikol Švantnerová, Renáta Langmannová či Eva Perkausová alebo Slovenka Andrea Verešová.

669930301 Čítajte viac Od víťazstva Ivany Christovej v Miss prešlo 35 rokov. Takto vyzerá slávna kráska dnes! K výročiu dostala luxusný darček

O program sa postaral napríklad spevák Adonxs, teda Adam Pavlovčín a večerom sprevádzal moderátor Ondřej Novotný, ktorého dobre poznajú aj fanúšikovia reality-šou Survivor. Viac si pozrite v našej galérii.

V dnešných časoch nám chýba najmä pokoj, aby sme vedeli vnímať umenie, hovorí Ašot Haas
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #kráska #víťazka #Krystyna Pyszková #Justýna Zedníková #Misss Czech Republic

+ S pohybom to skutočne nepreháňate, následky pohodlnosti sa prejavia.
Investovanie do sebavzdelávania môže...

+ Nepodceňujte pohlavné choroby, navštevujte pravidelne lekára.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu vhodného...