Slovenka Štepánová prevetrala róbu vo Vegas: Pozrite na tie nohy!

14.12.2012 16:58

Finálový večer súťaže krásy Miss Universe 2012 v americkom Las Vegas sa blíži každým dňom. Krásky z celého sveta už stihli absolvovať vybrané súťažné disciplíny. Jednou z nich bola aj promenáda vo večerných róbach, počas ktorej dievčatá súťažili o titul najkrajších šiat a prezentácie.

Slovenská zástupkyňa v súťaži Miss Universe -...
Slovenská zástupkyňa v súťaži Miss Universe - Ľubica Štepánová predviedla róbu z kolekcie La Casa Hermosa. Autor: Reuters, HANDOUT

Slovenská zástupkyňa Ľubica Štepánová sa predviedla v šatách s bielou hodvábnou sukňou, pričom korzetový top a ramienka boli pošité flitrami a zlatou výšivkou. Fyzické pôvaby blondínky z Bratislavy zdôrazňoval rozparok, pod ktorým predviedla súmernú nôžku. Model pre Štepánovú vytvoril ateliér La Casa Hermosa, ktorý šije róby aj pre ďalšie svetové kráľovné krásy.

Slovenská zástupkyňa v súťaži Miss Universe
		-...
Miss
		Kolumbia 2012 Daniella Alvarez
		Vasquez.
+12Miss Veľká Británia
		2012 Holly Hale
		sa...

Biela farba bola pritom jednou z dominantných v prípade disciplíny, ktorá sa uskutočnila v piatok predpoludním v Las Vegas. Farbu nevinnosti si zvolila aj česká Miss Tereza Chlebovská či napríklad zástupkyňa Grécka alebo Miss Francúzsko a Miss Honduras. Niekoľko krások predviedlo tiež obľúbenú červenú farbu, ale nechýbali ani odtiene žltej, oranžovej či smaragdovozelenej.

Miss Česko 2012 Tereza Chlebovská volila bielu...
Miss Česko 2012 Tereza Chlebovská volila bielu večernú róbu podobne ako slovenská kolegyňa. Autor: Reuters, HANDOUT

Samozrejme, vo všetkých prípadoch nechýbali ľúbivé flitre, čipka alebo volániky. V mnohých prípadoch aj slušne gýčové. Výber si môžete pozrieť v galérii vyššie.

Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Doprajte si dostatok oddychu, este stále čakáte na dovoelenku.
Je možné, že niečo pokazíte, avšak budete...

+ Nepodceňujte svoje zdravie, venujte mu viac pozornosti.
Verte v seba samého a posúvajte sa neustále...