Hviezdny Marakéš: 55-ročná Sharon Stone odhalila dekolt mladice

02.12.2013 13:35

Popri filmových festivaloch v Benátkach, Cannes či Ríme má svoj sviatok filmu aj exotický Marakéš. A hviezdy v ňom nechýbajú.

Americká herečka Sharon Stone predviedla...
Americká herečka Sharon Stone predviedla poprsie v odvážnom výstrihu. Autor: SITA/AP, Abdeljalil Bounhar

V piatok minulý týždeň odštartoval ďalší, v poradí už 13., ročník filmového podujatia, ktoré podporuje aj marocký princ. Do exotickej krajiny priletel režisér Martin Scorsese či francúzska hviezda Marion Cotillard.

Bollywoodska herečka Deepika Padukone
		(vľavo)...
Prezident
		poroty Medzinárodného
		filmového...
+7Herečka Juliette
		Binoche  v šatách z
		dielne...

Obaja ako členovia poroty sa stali vďačnými objektami mediálneho záujmu. Najmä francúzska držiteľka Oscara, ktorú na celé podujatie opäť vyparádil módny dom Dior, priniesla do Marakéša punc hviezdnosti.

Prezident poroty Medzinárodného filmového...
Prezident poroty Medzinárodného filmového festivalu v Marakéši - režisér Martin Scorsese s francúzskou herečkou a členkou poroty Marion Cotillardovou. Autor: SITA/AP, Abdeljalil Bounhar

Piatkový večer však patril inej očarujúcej dámy – 55-ročnej Sharon Stoneovej, ktorá si prišla do Maroka prevziať cenu za výnimočný prínos. Zaujala okamžite. V čiernej róbe s hlbokým dekoltom totiž niekdajšia hviezda Základného inštinktu – jedného z najslávnejších erotických trilerov histórie opäť potvrdila, že byť sexi nie je obmedzené vekom. Plavovláska v róbe predvádzala príťažlivé krivky a na tvári očarujúci úsmev.

Bollywoodska herečka Deepika Padukone (vľavo)...
Bollywoodska herečka Deepika Padukone (vľavo) pózuje s kolegyňou Patricou Clarksonovou (v šatách Dior) a americkýcm režisérom Martinom Scorsesem. Autor: SITA/AP, Abdeljalil Bounhar

Na festivale očarila aj americká herečka Patricia Clarkson. Päťdesiattriročná hviezda v žltých šatách Dior vyzerala mladšie o desať rokov a bola veľmi sexi. Na Maroko možno až trošku príliš.

#Sharon Stone #Marion Cotillard #Patricia Clarkson #Marakéš
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Správajte sa k svojmu telu s úctou a nedávajte mu nič čo mu len škodí.
Máte ešte veľa času na to aby ste...

+ Myslite dnes hlavne na seba a urobte všetko preto, aby ste sa dobre cítili.
Pokúste sa neustále dozvedať...