Šaty za desaťtisíce eur! Stewart a Moretz sa predviedli v plnej kráse

24.05.2014 11:35

Dve mladé hviezdy, idoly súčasnej tínedžerskej generácie, ale aj herecké talenty sa zišli v piatok večer v Cannes. Kristen Stewart a Chloe Moretz predstavili novinku Sils Maria.

Zľava: Kristen Stewart, Juliette Binoche,...
Zľava: Kristen Stewart, Juliette Binoche, Chloe Grace Moretz a režisér Olivier Assayas pózujú fotografom v Cannes. Autor: SITA/AP, Alastair Grant

Obe americké herečky boli pritom neprehliadnuteľné aj vďaka luxusnej výbave – na slávnostné premietanie filmu ich totiž obliekol módny ateliér Chanel a poskytol im kúsky z kolekcie couture. Len sedemnásťročná Moretz a o päť rokov staršia Stewart sa tak pred objektívmi objavili v kreáciách, ktorých cena presahuje sumu zhruba 100-tisíc eur.

Zľava:
		Kristen Stewart, Juliette
		Binoche,...
Herečka Li
		Yuchun v kreácii Stephane
		Rolland...
+15Zľava: herečka Chloe
		Grace Moretz (v
		šatách...

Francúzske médiá však určite potešila aj prítomnosť jednej z hviezd domácej kinematografie – Juliette Binoche, ktorá v snímke stvárnila ďalšiu z hlavných úloh. Na červenom koberci však toto trio dám nebolo jedinými hviezdami piatkového večera.

Herečka Uma Thurman si na premiéru v Cannes...
Herečka Uma Thurman si na premiéru v Cannes obliekla žltú róbu Atelier Versace. Autor: SITA/AP, Alastair Grant

Neprehliadnuteľná bola aj Uma Thurman, ktorá dorazila v žltej róbe Atelier Versace a v sprievode režiséra Quentina Tarantina a kolegu Johna Travoltu s manželkou Kelly Prestonovou. Je to totiž už dvadsať rokov, čo sa na svete objavil film Pulp Fiction – mimochodom víťaz Zlatej palmy. Snímka prichádza znovu do kín v rámci výročia a jej hlavní predstavitelia a tvorcovia ju uviedli na večernej párty po hlavnej programovej časti večera.

V galérii si teda pozrite dianie z piatkového dňa v Cannes. Už v sobotu večer sa rozdajú na Francúzskej riviére aj ceny medzinárodnej poroty. Pravda.sk pri tom, samozrejme, chýbať nebude.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Kristen Stewart #Uma Thurman #Chloe Moretz #Chanel #Cannes 2014
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Uvoľnite sa, stále riešite životy druhých a na svoj zabúdate.
Nepremárnite ani sekundu, choďte si za...

+ Urobte si čas aj na svoje zdravie, nestavajte ho na druhú koľaj.
Vaše sny nie sú definitívne preč, nájde...