To by ste nečakali: Podobný vkus na šaty a mali aj rovnakého chlapa!

09.07.2014 09:18

Nie je nič zvláštne, ak niektoré ženy majú podobný vkus. V prípade herečiek Diane Kruger a Marion Cotillard to však predsa len trošku budí pozornosť. Prečo? Lebo sa im páčia podobné šaty aj muži...

Herečka Diane Kruger si obliekla model šiat od...
Herečka Diane Kruger si obliekla model šiat od dizajnérky Mary Katrantzou. Autor: SITA/AP, Richard Shotwell

Na pondelňajšej premiére ďalšej série projektu The Bridge sa jeho hlavná ženská hrdinka Diane Kruger objavila v excentrických šatách od Mary Katrantzou. Kreácia z jesennej kolekcie dizajnérky je zdobená množstvom výšiviek, čipky, ale dokonca aj výšivkou v podobe dopravných značiek. Plavovláska, ktorá kedysi bola populárnou modelkou, v nich vyzerala úžasne.

Herečka Diane Kruger
		si obliekla model šiat
		od...
Herečka Diane Kruger a
		jej kolega
		Demian...
+3Nemecká herečka Franka
		Potente.

Zhodou okolností veľmi podobný model už dva mesiace dozadu obliekla aj francúzska herečka Marion Cotillard. V šatách od Katrantzou sa objavila na premiére svojho ostatného filmu Imigrant.

To, že si dve hviezdy obliekli podobné šaty, by ešte nebolo také výnimočné. Krugerovú a Cotillardovú však spája aj čosi iné. Áno, chlap. Päť rokov bola totiž blondínka z Nemecka vydatá za francúzskeho herca a režiséra Guillauma Caneta. Ten je teraz už niekoľko rokov partnerom Cotillardovej, s ktorou majú aj spoločného potomka – syna Marcela.

Herečka Marion Cotillard v šatách z dielne Mary...
Herečka Marion Cotillard v šatách z dielne Mary Katrantzou na májovej premiére filmu Imigrant. Autor: SITA/AP, Evan Agostini

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#šaty #partner #Diane Kruger #Mary Katrantzou #Marion Cotillard #Guillaume Canet
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku