Od hlavy po päty v krištáľoch! Kate Hudson v Paríži brala dych

09.07.2014 14:39

Ležérny drdol vo vlasoch, takmer nahé líčenie, ale kreácia, ktorú mala na sebe, hotovili týždne. Herečka Kate Hudson bola hviezdnym hosťom prehliadky Armani Privé.

Do Paríža zavítala na prehliadku Armani Privé...
Do Paríža zavítala na prehliadku Armani Privé aj americká herečka Kate Hudson. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Americká rodáčka dostala pozvanie na prezentáciu kolekcie couture módy od svetoznámeho talianskeho tvorcu len pár dní pred jej konaním. „Som v Európe, trávim tu dovolenku, tak som si povedala, prečo nie. Milujem módu a krásne šaty,“ komentovala pre Daily Mail plavovláska.

Prehliadka Armani Privé - jeseň-zima 2014
		-...
Módna
		prehliadka Armani Privé - jeseň-zima
		2014...
+19Módna prehliadka Armani
		Privé - jeseň-zima
		2014...

Módny dom jej na akciu zapožičal kreáciu z ostatnej kolekcie couture – išlo o nohavicový overal ručne pošívaný krištáľmi Swarovski a zdobený hodvábnou ružou. Herečka však nebola jediná, koho prilákala nová kolekcia. Medzi hosťami sa objavil aj spevák Jared Leto, herečka Chloe Grace Moretz a talianska legenda Sophia Loren.

Prehliadka Armani Privé - jeseň-zima 2014 - Paríž.
Prehliadka Armani Privé - jeseň-zima 2014 - Paríž. Autor: SITA/AP, Francois Mori

Herečka, ktorú Giorgio Armani oblieka už desaťročia, dorazila v červených šatách, ktorých odtieň akoby kopíroval nové kreácie na móle. Farebnosť kopírovala japonskú estetiku a Armani využil čiernu, bielu a červenú. Prekvapil materiálmi – okrem klasických látok totiž pracoval aj so smaltom, vinylom a mohér či organzu menil na vizuálne celkom nové podoby.

Jubileum oslavujú v jeden rok. Sophia Loren,...
Jubileum oslavujú v jeden rok. Sophia Loren, ktorá dovŕši osemdesiatku na jeseň, sa prišla pozrieť na prehliadku svojho milovaného dizajnéra Giorgia Armaniho - ten sa narodil 11. júla 1934. Autor: SITA/AP, Thibault Camus

Loren aj Armani oslavujú tento rok osemdesiate narodeniny, no kým návrhár jubileum slávi už v piatok 11. júla, hviezdu kinematografie to čaká až na jeseň.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prehliadka #Kate Hudson #paríž #Armani Privé #Sophia Loren
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokúste sa nejak posilniť vašu imunitu, prospeje vám to.
Peniaze požičajte aj rodine, avšak stanovte si...

+ Nesledujte neustále svoje zdravie, ste zdravý ako rybička.
Ak cítite, že potrebujete zmeniť prostredie,...