Brazílska sexbomba ohúrila dekoltom. Bola krajšia ako kyprá Kim?

Patrí medzi najkrajšie modelky sveta a už čoskoro sa objaví aj na slávnej prehliadke Victoria's Secret. Vo štvrtok však bola hviezdou medzi hudobnými hviezdami.

23.11.2014 09:40
debata
Topmodelka Alessandra Ambrosio v kreácii Balmain. Foto: SITA/AP, Powers Imagery
Alessandra Ambrosio Topmodelka Alessandra Ambrosio v kreácii Balmain.

Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio dostala pozvanie na vyhlásenie 15. ročníka cien Latin Grammy. A od prvého momentu zaujala.

Dlhonohá kráska, ktorá sa počas večera objavila aj na pódiu, aby odovzdala jednu z cien, obliekol na slávnostný večer módny dom Balmain. Kreácia však nemala „verejnú“ premiéru. Vo veľmi podobnom modeli z rovnakej kolekcie sa totiž objavila pred časom aj televízna celebrita Kim Kardashian.

Herečka Roselyn Sanchez s partnerom Ericom...
Brazílska topmodelka Alessandra Ambrosio si na...
+3Herečka Roselyn Sanchez sa na vyhlásení cien...

Krátke, ručne vyšívané a zdobené minišaty áčkového pláštikového strihu disponujú hlbokým dekoltom. Ani jedna z dám sa nemusí obávať, že by ho nemala čím vyplniť.

V prípade televíznej hviezdičky to síce bolo možno až „príliš“, modelka a dvojnásobná mama Ambrosio však vyzerala dokonalo sexi. Ktohovie, akou podprsenkou vylepšila svoje proporcie. Pravdepodobne však nie tou miliónovou, ktorú bude 9.decembra v Londýne predvádzať na trblietavom móle. Tento rok sa 34-ročná modelka stala spoločne s krajankou Adrianou Limou tvárou luxusnej podprsenky z diamantov a drahokamov.

Televízna hviezda Kim Kardashian predviedla... Foto: SITA/AP, Matt Sayles
Kim Kardashian Televízna hviezda Kim Kardashian predviedla svoj bujný dekolt v kreácii Balmain.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Balmain #Kim Kardashian #Alessandra Ambrosio #výstrih #Latin Grammy