Očarujúca '55-ka' zložila poklonu ešte staršej kolegyni: Dôvod je sex!

Je jednou z reklamných tvárí známej kozmetickej značky. A vo svojom veku 55 rokov dokáže stále ohúriť prirodzeným a mladistvým vzhľadom. Nebolo to inak ani na minulotýždňovej akcii v Los Angeles.

11.12.2014 00:00
debata
Herečka Andie MacDowell na akcii Women of Worth... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Andie MacDowell Herečka Andie MacDowell na akcii Women of Worth Awards v New Yorku.

Americká herečka Andie MacDowell sa pred pár dňami zúčastnila na už deviatom ročníku vyhlásania cien Ženy, ktoré za to stoja pod taktovkou L'Oreál Paris. Aj tentoraz žiarila.

Slávnostný večer sa niesol v znamení vyznamenia známych, ale aj menej známych inšpiratívnych a príťažlivých žien. Pri tej príležitosti sa aj MacDowellovej opýtali, koho považovala za vzor krásy v mladosti.

Herečka Andie MacDowell (vpravo) a modelka a... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Andie MacDowell (vpravo) a Aimee Mullins Herečka Andie MacDowell (vpravo) a modelka a športovkyňa Aimee Mullins.

„Keď som bola mladá, bola som skôr chlapčenský typ. Nerozmýšľala som nejako špeciálne nad krásou, viac ma zaujímalo loziť po stromoch,“ prezradila pre magazín Allure herečka. „Ale milovala som Elizabeth Taylorovú. A tiež Jane Fondovú. Ju zbožňujem aj teraz. Je pre mňa stále vzorom. Páči sa mi spôsob, akým dokáže hovoriť o sexe,“ zložila poklonu svojej 76-ročnej kolegyni.

Hoci aj Jane Fonda pracuje ako reklamná tvár spomenutej kozmetickej značky, na akcii chýbala. Namiesto nej však prišli dámy ako Diane Keaton, Julianne Moore, Eva Longoria či Aimee Mulins.

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #Jane Fonda #vzor #Andie Macdowell