Nuda na červenom koberci? Bodovali hviezdy v nohaviciach, pozrite sa

08.01.2015 17:49

Vyhláseniu fanúšikovských cien People's Choice Awards patril stredajší večer v Los Angeles. Mnohých divákov však muselo sklamať, že najväčšie hviezdy akciu odignorovali.

Moderátorka Ellen DeGeneres (vľavo) a jej...
Moderátorka Ellen DeGeneres (vľavo) a jej manželka Portia de Rossi. Autor: SITA/AP, John Shearer

Medzi celebritami slávnostného večera chýbala napríklad herečka Angelina Jolie – hlavná hrdinka dvakrát oceneného filmu Vládkyňa zla, jej mladšia a dvakrát ocenená Jennifer Lawrence, či speváčka Taylor Swift. Na červenom koberci sa tak predvádzali najmä seriálové herečky či známe moderátorky. Žiaden naozaj výnimočný look tento večer nepriniesol.

Moderátorka Ellen DeGeneres (vľavo) a
		jej...
Herečka
		Bella
		Thorne.
+21Herec Dax Shepard a jeho
		manželka Kristen
		Bell.

Ak chváliť, tak potom určite herečku Portiu de Rossi, ktorej variácia nohavicového overalu od Zuhaira Murada patrila medzi najzaujímavejšie modely večera. Jej životná partnerka, moderátorka Ellen De Generes neprekvapila – stavila na biely komplet, ako už mnohokrát v minulosti.

Nohavice v tento večer patrili k lepším voľbám – aj herečka Bella Thorne v čiernom nohavicovom kostýme od Armaniho pôsobila veľmi moderne a sexi. Na nohavicový overal telovej farby stavila víťazka kategórie najlepšia seriálová herečka v dramatickom seriáli – reč je o Ellen Pompeo. Kreácia hrdinka Kliniky Grace pochádzala od libanonského rodáka Elieho Saaba.

Herečka Ellen Pompeo sa stala Najobľúbenejšou...
Herečka Ellen Pompeo sa stala Najobľúbenejšou dramatickou herečkou v seriáli. Prišla si pre ňu v nohavicovom overale Elie Saab. Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Pôvabná ako vždy bola herečka Olivia Munn – tentoraz jej k tomu aj pomohli šaty z dielne dizajnéra Giambattistu Valliho a jeho couture kolekcie. Koktejlový model na pohľad jednoduchých pruhovaných tubových šiat bol ručne pošívaný tisíckami flitrov.

Zaujala aj mladučká Chloe Moretz, ktorá sa pripojila do početnej skupiny medzinárodných celebrít velebiacich módny dom Louis Vuitton. Kombinácia koženej sukne bieleho úpletového topu z najnovšej kolekcie jej svedčala a napriek tomu, že išlo o sexi look, pôsobila vhodne vzhľadom na tínedžerský vek obľúbenej plavovlásky.

Herečka Olivia Munn v šatách Giambattista Valli...
Herečka Olivia Munn v šatách Giambattista Valli Couture. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Ďalšie kreácie si môžete pozrieť v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Olivia Munn #Ellen Pompeo #Portia de Rossi #nohavice #People´s Choice Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Doprajte výživu a hydratáciu aj vaším rukám aj nohám.
Strach nie je vhodným faktorom v práci, takto úspech...