Hviezdy Hry o tróny sa ukázali na premiére! Svet už horí nedočkavosťou

19.03.2015 16:30

Jeden z najočakávanejších seriálov súčasnosti mal v Londýne svetovú premiéru. Zatiaľ však pre objektívy. Piatej série Hry o tróny sa čoskoro dočkajú aj slovenskí fanúšikovia.

Herec Kit Harrington má zatiaľ svoju rolu v Hre...
Herec Kit Harrington má zatiaľ svoju rolu v Hre o tróny istú. Autor: SITA/AP, Joel Ryan

V metropole Veľkej Británie sa zišli viacerí predstavitelia najúspešnejšieho seriálu z produkciu televíznej stanice HBO. Červený koberec bol plný obľúbených hrdinov, ktorých osudy sú pre mnohých lákadlom a zároveň dokážu šokovať. Seriál totiž preslávili neočakávané úmrtia hlavných a obľúbených hrdinov.

Herečka Gwendoline
		Christie je aj vďaka
		svojej...
Britský herec Alfie
		Allen na svetovej
		premiére...
+7Herečka Nathalie
		Emmanuel.

Zatiaľ je však isté, že v piatej sérii diváci uvidia Kita Harringtona, z ktorého rola urasteného bojovníka spravila nový sexsymbol. Na premiére sa objavil aj Nikolaj Coster-Waldau, ďalší miláčik žien, ktorého rola posúva do nebezpečných situácií a súbojov. Herečka Gwendoline Christie, ktorá meria 191 centimetrov, bola na stredajšej akcii neprehliadnuteľná. A fanúšikovia jej hrdinky Brienne sa vraj zatiaľ nemusia o jej osud v seriáli obávať.

Herečka Gwendoline Christie je aj vďaka svojej...
Herečka Gwendoline Christie je aj vďaka svojej výške neprehliadnuteľná. Autor: Reuters, TOBY MELVILLE

Na to, aké šokujúce zvraty však ďalšia séria fantasy seriálu prinesie, si musia diváci počkať do 12. apríla. Spoločne s americkou premiérou sa uskutoční premiéra v ďalších bezmála 170 krajinách sveta a takto to bude platiť pri všetkých desiatich dieloch. Slovenskí diváci môže seriál vidieť na kanáli HBO.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Londýn #premiéra #Hra o tróny #Kit Harrington #Gwendoline Christie
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku