Taká spokojná už dlho nebola: Krásna Kristen otáčala hlavy na festivale

07.09.2015 16:11

Boli časy, keď ju médiá kritizovali, že je nevrlá, nepríjemná a vôbec sa neusmieva. Herečka Kristen Stewart však, zdá sa, prežíva teraz celkom iné obdobie.

Režisér Drake Doremus (vľavo) s hercami Kristen...
Režisér Drake Doremus (vľavo) s hercami Kristen Stewart a Nicholas Houltom v Benátkach. Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Keď sa niekdajšia hviezda série Twilight objavila cez víkend v Benátkach, úsmev jej z pier takmer nezmizol. Už pri prvom stretnutí s novinármi, počas popoludňajšej tlačovej konferencii, herečka ochotne odpovedala na otázky a pózovala v nohavicovom komplete Chanel.

O pár hodín neskôr sa Stewart objavila aj na červenom koberci a tam ju už mohli fotografi aj fanúšikovia vidieť v rozkošnej kreácii Chanel Couture zo strieborného dišesu pošívaného najjemnejšou francúzskou čipkou. Stewart vyzerala veľmi pôvabne a spokojne.

Zľava:
		Herci Eddie Redmayne,
		Matthias...
Herec Eddie
		Redmayne.
+16Zľava: Herečka Amber
		Heard, režisér Tom
		Hooper...

Dvadsaťpäťročná herečka tvrdí, že to, ako vyzerá, je len odrazom jej nálad. „Nosím svoje srdce na tvári. V nej sa vždy ukáže, ako sa cítim. Ak mám zlé chvíle, uvidíte to,“ komentovala.

Dôvodom toho, prečo vyzerá spokojne, by však mohol byť aj údajný románik – a to nie s hocikým, ale kolegom Nicholasom Houltom, s ktorým v Benátkach predstavovali novinku Equals.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#krása #Benátky #úsmev #Kristen Stewart #románik #spokojnosť #city
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku