Móda z hviezdneho gala: Valetta ako sexbomba, Cuoco 'dogabaná'

07.01.2016 14:45

Móda hviezd na stredajších cenách People's Choice Awards sa niesla v uvoľnenejšom duchu. Konieckoncov, na róby a pompéznosť bude čas koncom týždňa, keď v USA rozdajú Zlaté glóbusy.

Kate Hudson vyzerala v bielom overale oslnivo.
Kate Hudson vyzerala v bielom overale oslnivo. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

To však neznamená, že by prítomné hviezdy na stredajšom ceremoniáli výber garderóby podcenili.

Jednou z najpôvabnejších dám akcie bola herečka Kate Hudson, ktorá stavila na úderný minimalizmus a striktnosť bielej farby na nohavicovom overale. Precízny strih a osobnostný pôvab však vytvorili veľmi príťažlivý a ženský look pre známu hollywoodsku blondínku.

Kate
		Hudson vyzerala v bielom overale oslnivo.
Herečka
		Jane Lynch bola opäť aj
		moderátorkou...
+33Herečka a tanečnica
		Julianne Hough v
		šatách...

Jeden z najsexi modelov večera predviedla modelka a herečka Amber Valetta – telový elastický model Balmain s prestrihmi, ktorý do posledného milimetra obkresľoval modelkine krivky, vyzeral ako druhá koža. Valetta šaty doplnila šnurovacími sandálikmi do polovice členka a dodala tak celkovému stylingu ešte trochu fetišistickej estetiky. Výsledok však nebol prehnaný, ale mimoriadne zvodný.

Herečka a bývalá modelka Amber Valletta...
Herečka a bývalá modelka Amber Valletta vyzerala supersexi. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Na trblietavú opulenciu stavilo niekoľko dám – hoci v strihoch či dĺžkach, ktoré dané modely trochu odľahčovali. Napríklad herečka Claire Danes sa v šatách Burberry s dekoratívnym golierom zaradila medzi elegantné a pritom originálne vyzdobené hviezdy. Ocenená Dakota Johnson pútala pozornosť v luxusnej trblietavej kreácii Armani Privé, ktorá sa skladala z tubovej obopnutej sukne až po zem a topu na špagetových ramienkach. Záplava lesklých strieborných a zlatých peniažtekov zdobila šaty herečky Pryanky Chopry, ktorá sa nechala obliecť dizajnérkou Verou Wangovou. Model pôsobil honosne, ale zároveň aj akosi ťažko, mohutne.

Herečka Claire Danes (v šatách Burberry) a jej...
Herečka Claire Danes (v šatách Burberry) a jej manžel Hugh Dancy. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

Minidĺžka v stredajší večer, samozrejme, nechýbala. Medzi jej nositeľky sa zaradila napríklad seriálová hviezdička Lea Michele, ktorá si vybrala šaty z kolekcie Elie Saab. Čierne koktejlky s všitým vzorom čipky v podobe papradieho vzoru pôsobili patrične noblesne, ale zároveň dievčensky.

Trochu nevydarenou kombináciou bola tá, ktorú si na večer zvolila herečka Kaley Cuoco. Trblietavé koktejlky totiž skombinovala s teniskami. Hoci boli od Diora, z limitovanej edícii couture obuvi, ani to nevyvážilo akýsi stylingový nepomer obuvi a odevu v celkovom Cuocovej stylingu.

Herečka Kaley Cuoco.
Herečka Kaley Cuoco. Autor: SITA/AP, Jordan Strauss

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Kate Hudson #Dakota Johnson #Amber Valetta #People´s Choice Awards
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pozor na slniečko, často býva zradné, nepreháňajte to s ľahkým oblečením.
Investujte svoje peniaze,...

+ Večer určite zostaňte doma, ste veľmi vyčerpaný, ovplyvňuje to vaše zdravie.
Kým niečo spravíte, radšej si...