Znovu bez konkurencie?! Vojvodkyňa Cate oslnila na dostihoch

16.06.2016 15:55

Je to vždy sviatok originálnych, štýlových či niekedy aj gýčových pokrývok hlavy. Na dostihoch v Ascote aj tento rok dámy prekvapovali.

Vojvodkyňa Catherine z Cambridge stavila na...
Vojvodkyňa Catherine z Cambridge stavila na jednoduché šaty Dolce & Gabbana a klobúčik od Phillipa Treacyho. A vyzerala opäť očarujúco. Autor: SITA/AP, Alastair Grant

Slávnu udalosť, ktorú zastrešuje samotná britská kráľovná, si ani tento rok nenechalo ujsť množstvo predstaviteľov smotánky či bohatej podnikateľskej sféry. A samozrejme, prišla aj samotná kráľovná. Dostihy v Ascote si však užila aj vojvodkyňa Catherine.

Vojvodkyňa Catherine z Cambridge stavila
		na...
Dánska
		princezná Mary a jej manžel -
		korunný...
+9Zaujať, očariť,
		šokovať - pri klobúkoch
		na...

Manželka princa Williama už tradične potvrdila svoju povesť módnej ikony. Stačilo málo. Jednoduchá čipkovaná kreácia z dielne Dolce & Gabbana, k nej klobúčik od Phillipa Treacyho. A žiarivý úsmev.

Dvojnásobná mama vo všeobecnosti poslednú dobu boduje všade, kde sa objaví. Počas víkendových osláv narodenín britskej kráľovnej Alžbety II. sa táto členka šľachtickej rodiny predviedla v niekoľkých kreáciách a od módnych odborníkov si vyslúžila palec hore.

Na dostihoch v Ascote sa tento rok zúčastnil aj dánsky kráľovský pár. Princezná Mary a jej manžel – korunný princ Frederik. Viac foto v galérii.

Dánska princezná Mary a jej manžel - korunný...
Dánska princezná Mary a jej manžel - korunný princ Frederik boli čestnými hosťami ascotských dostihov. Autor: SITA/AP, Alastair Grant

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Catherine #dostihy #klobúk #štýl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Dnes sa zobudíte do pekného rána, pohyb a svieži vzduch pomôžu.
Pracovné nasadenie vám zabezpečí úspech a...

+ Zdravie a výbornú kondíciu využijete tým, že pôjdete darovať krv.
Budete podávať lepšie výkony a potom sa...