Vek jej nič nehovorí! Ornella Muti aj po 60-ke vyzerá skvelo

14.07.2016 11:23

Niektoré sexidoly starnú ako bežní smrteľníci. Iným sa to darí akoby zázrakom zvrátiť. To bude aj prípad herečky Ornelly Mutiovej.

Herečka Ornella Muti na koktejlovej párty pri...
Herečka Ornella Muti na koktejlovej párty pri príležitosti osláv 90. výročia značky Fendi v Ríme. Autor: Stefania D'Alessandro/Getty Images for FENDI

Talianska hviezda filmového plátna sa minulý týždeň objavila na rímskej prehliadke pri príležitosti osláv 90. výročia existencia značky Fendi. Zasadla do prvého radu a po boku herečky Kate Hudsonovej obdivovala kožušinové kreácie tvorené týždne a mesiace.

Obdiv si však vyslúžila aj ona sama. Rodáčka z talianskej metropoly sa totiž aj vo veku 61 rokov radí medzi najpríťažlivejšie dámy talianskej kinematografie. Trojnásobná mama zvolila na slávnostný večer len jednoduchú kombináciu topu a sukňu s plisovaním na boku. Nasadila si aj štýlové slnečné okuliare, ktorými maskovala drobné vrásky okolo očí. Pri pohľade na ňu však bolo každému jasné, že je plnokrvnou filmovou hviezdou.

Herečka Ornella Muti na prehliadke Fendi Haute...
Herečka Ornella Muti na prehliadke Fendi Haute Fourrure. Autor: Venturelli/Getty Images for FENDI

Prehliadka Haute Fourrure (teda vysokého kožušníctva) prilákala do Ríma aj ďalšie známe osobnosti. Akcia sa konala v renovovanej Fontáne di Trevi, na ktorú postavili priehľadné mólo a modelky kráčali akoby po vode. Uskutočniť podobne náročnú šou na jednej z najslávnejších historických pamiatok Talianska bolo možné aj preto, že značka Fendi investovala do jej obnovy 2,4 milióna eur.

Modelka
		v kreácii Fendi na prehliadke
		v...
Modelka v
		kreácii Fendi na prehliadke
		v...
+9Defilé modeliek počas
		prehliadky značky
		Fendi...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#starnutie #krása #vek #Rím #Ornella Muti #Fendi
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nesledujte neustále svoje zdravie, ste zdravý ako rybička.
Ak cítite, že potrebujete zmeniť prostredie,...

+ Zabudnite na diéty, dôležité je aby ste sa sami cítili dobre vo svojom tele.
Udržiavajte si určitý odstup...