Krásna Aniston na premiére opäť žiarila. Bocian k nej (asi) nepriletí

19.09.2016 09:00
Jennifer Aniston
Herečka Jennifer Aniston v kreácii Valentino na premiére animovaného filmu Bociany. Autor: ,

Pôvab herečky Jennifer Anistonovej ospevujú médiá už roky a ani po tomto víkende nemožno inak. Niekdajšia seriálová hviezda znovu očarila na slávnostnej premiére.

Aniston dorazila podporiť premietanie animovaného filmu Bociany, v ktorom nahovorila jednu z hlavných postáv. Na modrom koberci pred kinami Regency Village v Kalifornii však pútala pozornosť už svojím vlastným zjavom.

Bohato vyšívané šaty z dielne značky Valentino len zdôraznili, akou príťažlivou figúrou hviezda stále disponuje. Len málokto by pri pohľade na ňu tipoval, že oslávila 47. narodeniny.

Herečka Jennifer Aniston v kreácii Valentino na...
Herečka Jennifer Aniston v kreácii Valentino na premiére animovaného filmu Bociany. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

V súvislosti s herečkou sa už dlhší čas špekuluje o tom, či si netrúfne na tehotenstvo, hoci má bližšie k päťdesiatke ako k štyridsiatke. S manželom Justinom Therouxom zatiaľ potomkov nemajú.

Sama herečka sa však pred časom vyjadrila v médiách, že tlak na to, aby sa stala matkou, je podľa nej odrazom toho, ako spoločnosť vníma funkciu ženy a tiež jej status celebrity. Dodala, že je pripravená aj na to nemať deti a že by ju potešilo, ak by to bulvárni novinári rešpektovali a nesnažili sa neustále hľadať senzácie v jej súkromnom živote.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#premiéra #dieťa #Jennifer Aniston #Valentino #bociany #pôvab
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku