Krásna Olga Kurylenko v Londýne. Zvodný rozparok lákal pohľady

Ona azda ani nedokáže sklamať. Ukrajinská rodáčka Olga Kurylenko pred pár dňami v Londýne na filmovej premiére žiarila ako skutočná diva.

18.10.2016 12:00
debata
Herečka Olga Kurylenko žiarila na premiére... Foto: Reuters, PETER NICHOLLS
Olga Kurylenko Herečka Olga Kurylenko žiarila na premiére filmu Snowden v Londýne.

Tridsaťšesťročná kráska, ktorá začínala svoju kariéru modelingovou profesiou, sa objavila na premiére filmu Snowden a hoci nepatrí medzi jeho hviezdy, ukradla si pozornosť aj pre seba. Podarilo sa jej to vďaka príťažlivému vzhľadu a prirodzenému pôvabu.

Kurylenko si obliekla model čiernych šiat s rozparkom, ktorý vkusne odhaľoval štíhle nohy. Vrchný diel z čipky staval na hre s transparentnos­ťou. Kurylenko si však svoje intímne partie ustrážila pomocou všitého pruhu látky.

Ukrajinská rodáčka Olga Kurylenko na londýnskej... Foto: Reuters, PETER NICHOLLS
Olga Kurylenko Ukrajinská rodáčka Olga Kurylenko na londýnskej premiére filmu Snowden.

Hnedovláska sa zaradila pred pár rokmi do početného zoznamu Bondových dievčat, keď si zahrala po boku Daniela Craiga v snímke Quantum of solace. Núdzu o prácu rozhodne nemá. Na rok 2017 má v zozname internetovej filmovej databázy IMDB.com až štyri nové ohlásené projekty. Azda jedným z najzaujímavejších by mohol byť nový film režiséra Terryho Gilliama Muž, ktorý zabil Dona Quijota. Kurylenko si v ňom zahrala po boku Adama Drivera či Stellana Skarsgarda.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Londýn #premiéra #Olga Kurylenko #pôvab