Princezná či uličnica? Ako by Charlene dopadla v súboji s Catherine?

26.10.2016 10:50

Majú veľa spoločného. Obe majú neurodzený pôvod, obe sa venujú charite a majú za sebou vlastnú úspešnú kariéru. A obe sa vydali do slávnej kráľovskej rodiny.

Princezná Charlene počas udeľovania cien...
Princezná Charlene počas udeľovania cien princeznej Grace v New Yorku.
(Kliknutím na obrázok zväčši, otvoriť v novom okne)
Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI

Reč je o princeznej Charlene z Monaka a vojvodkyni Catherine, ktorá je manželkou britského princa Williama. Ak si však vedľa seba postavíte tieto dve dámy, rozdielnejšiu dvojicu snáď ani nemožno nájsť.

Na newyorskom benefičnom gala sa v pondelok večer objavila manželka monackého panovníka Alberta v očarujúcich bielych šatách Dior so zlatou výšivkou. Prekvapením bol však jej kratučký účes z plavých platinových vlasov, ktorý úpravou pripomínal skôr speváčku punkovej kapely než urodzenú šľachtičnú. Bývalá profesionálna plavkyňa však vždy mala v móde pomerne moderné tendencie a hoci sa jej za to dostalo aj mnoho kritiky, rovnako ju podporuje veľa fanúšikov.

Vojvodkyňa Catherine z Cambridge prichádza na...
Vojvodkyňa Catherine z Cambridge prichádza na oslavu 90. narodenín britskej kráľovnej Alžbety. V kreácii od Alexandra McQueena a klobúku od Philippa Treacyho. Autor: SITA/AP, Dominic Lipinski

V porovnaní s ňou je potom britská vojvodkyňa Catherine typickou predstaviteľkou tradičnejšej kráľovskej kasty. Dlhé hnedé kadere má vždy starostlivo upravené, líčenie jemné a decentné a módne voľby výsostne elegantné. Hoci aj ona sa snaží pôsobiť moderne, žensky a elegantne, vedľa monackej princeznej by určite pôsobila až príliš konzervatívne. Netvrdíme však, že jedno je horšie ako druhé.

A čo myslíte vy, ktorá urodzená dáma viac ohúri vás?

Modelka
		Naomi Campbell počas udeľovania
		cien...
Modelka
		Naomi Campbell počas udeľovania
		cien...
+5Princ Albert a jeho
		manželka Charlene
		počas...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#vojvodkyňa Catherine #porovnanie #princezná Charlene #rozdiel
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Nezabúdajte na lieky, ktoré máte predpísané od lekára, pomôžu vám.
Neviete sa rozhodnúť pre kúpu správneho...

+ Nepodceňujte stavy úzkosti a smútku, ihneď hľadajte kontakt na odborníka.
Dnes nebudete používať...