Krásky na cenách Glamour: Deppova bývala ako sexi kráľovná noci

Plejáda známych ženských osobností sa v pondelok večer zišla na vyhlásení cien dámskeho magazínu Glamour. Medzi inými zaujala aj herečka Amber Heard.

15.11.2016 13:35
debata
Herečka Amber Heard na vyhlásení cien Glamour... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Amber Heard Herečka Amber Heard na vyhlásení cien Glamour Women of the Year Awards.

Herečka a expartnerka herca Johnnyho Deppa, ktorej meno sa v posledných mesiacoch často skloňovalo v súvislosti s rozvodom a obvinením z domáceho násilia, prišla na galavečer ako hrdá a spokojná dáma. Telová kreácia z čipky, ktorú si obliekla odhalila dekolt, ale aj obkresila krivky a herečka v nej vyzerala veľmi príťažlivo.

Herečka Jenna Dewan Tatum na akcii Glamour...
Herečka Gabourey Sidibe.
+13Hudobník a laureát ceny Glamour Bono prišiel s...

Na červenom koberci sa však nedala prehliadnuť ani speváčka Gwen Stefani či hviezda s indickými koreňmi Freida Pinto. Slávnostný večer patril známym osobnostiam, ktoré časopis ocenil v niekoľkých kategóriach.

Napríklad spomenutú Stefaniovú menovali zástupcovia magazínu za Ikonu roka. Cenu si prevzala vo veľkolepej róbe Marchesa. Popri viacerých ocenených ženách sa trofej ušla aj spevákovi Bonovi z U2. Titul Muž roka si prebral v spoločnosti celej rodiny – okrem manželky Ali Hewsonovej ho prišli podporiť aj dcéry Eve a Jordan.

zväčšiť Hudobník a laureát ceny Glamour Bono prišiel s... Foto: Reuters, MARIO ANZUONI
Bono prišiel s manželkou Ali Hewson (vľavo) a dcérami Eve Hewson (druhá sprava) a Jordan Hewson Hudobník a laureát ceny Glamour Bono prišiel s manželkou Ali Hewson (vľavo) a dcérami Eve Hewson (druhá sprava) a Jordan Hewson.

Fotogalériu ďalších hostí si môžete pozrieť vyššie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #ceny #móda #Amber Heard #Glamour #Gwen Stefani #ocenení #Bono