Šaty z CD-čiek a Katy Perry úplne cez čiaru. Tomu sa povie módne peklo!

13.02.2017 12:12

Jedna vec je krása a štýl a druhá - móda, ktorá dvíha obočie skôr z toho negatívneho hľadiska. Na cenách Grammy nechýbali ani poriadne nevkusné kreácie.

Speváčka Katy Perry si obliekla model od Toma...
Speváčka Katy Perry si obliekla model od Toma Forda. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Železné pravidlo, že sa o ne zväčša postarajú hviezdičky, ktorých mená pozná len pár vybraných fanúšikov, tento rok porušila Katy Perry. Jej voľba šiat s trblietavým rolákovým vrchným dielom, na ktorý sa napájala sukňa pošitá pštrosím perím, absolútne nevyšla. Je to prekvapujúcejšia o to viac, že išlo o kreáciu renomovaného dizajnéra Toma Forda – naživo však nefungovalo nič. Ani styling, ani farba vlasov, ani líčenie.

Speváčka Lady Gaga pútala pozornosť
		svojím...
Modelka
		Chrissy Teigen sa obliekla do
		šiat...
+39Speváčka Lady Gaga
		pútala pozornosť
		svojím...

Stále však pohľad na Perryovú bol príjemnejší ako v prípade spomenutých hviezdičiek ako Girl Crush či Jacqueline Bierk. Prvá menovaná dorazila pripomínajúc bábiku Barbie v podivnej sukni s našitými plastovými loptičkami. Druhá sa zase predviedla v šatách, ktoré zdobili cédečka. Žeby chcela ukázať, že hudobný priemysel s týmito nosičmi je už mŕtvy? Možno, ale rovnako bez života je aj jej vkus pre humor či recesiu.

Speváčka Jacqueline Bierk.
Speváčka Jacqueline Bierk. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Diskutabilné, no omnoho znesiteľnejšie, boli aj voľby speváčok Elle Kingovej a Halsey. Plnoštíhla King si vzala romantický model večernej toalety v púdrovej farbe pošitý látkovými kvetinami a lupeňmi, čo pri jej proporciách pôsobilo zbytočne detinsky a prehnane. Halsey v modrej kombinácii od dizajnéra Christiana Wijnantsa musela spoliehať na náprsné nálepky, ktoré držali bundu na nahom tele. Odhalená hruď s poprsím však nefungovala stylingovo, skôr pôsobila komicky – akoby sa hviezda zabudla obliecť a nevšimla si to pri odchode z domu.

Speváčka Halsey v kreácii Christian Wijnants.
Speváčka Halsey v kreácii Christian Wijnants. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#móda #Grammy #nevkus #Halsey #Elle King? Katy Perry
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Držte sa zaužívaného a neskúšajte momentálne nič nové.
Kúpte si dnes niečo čo vás poteší a neľutujte...

+ Slnečné dni využite na prechádzky v prírode, prospeje vám to.
Rozširujte si svoje kontakty a komunikujte,...