Danglova manželka tri mesiace po pôrode: Ako prútik a očarujúca!

13.03.2017 09:45

Hoci zvyčajne je pozornosť sústredená na jej manželovi, akonáhle sa v spoločnosti objaví Beáta Danglová, priazeň objektívov sa nakloní jej smerom. A niet divu.

Scenárista a humorista Dano Dangl a jeho...
Scenárista a humorista Dano Dangl a jeho manželka Beáta. Autor: Profimedia

Pôvabná dáma, ktorá je dlhoročnou partnerkou známeho humoristu, herca a scenáristu, je veľmi elegantnou a príťažlivou ženou. Dvojica nechýbala spolu ani na sobotňajšom vyhlásení cien OTO a Danglová tentoraz zaujala aj niečím iným. Málokto by totiž povedal, že je ešte stále pomerne čerstvá mamička.

Riaditeľka
		súťaže Miss Slovensko
		Karolína...

Začiatkom decembra minulého roka priviedla na svet tretie dieťa – dcérku. Ako však ukázala v sobotu večer v priestoroch budovy SND, je už späť v ukážkovej forme. Štíhla figúra, po znakoch tehotenstva ani stopy – Danglová neváhala a vzala si krátke šaty, ktoré odhalili jej štíhle nohy a zvýraznili kypré poprsie.

Tridsaťdeväťročná dáma zatienila aj mnohé známe osobnosti. Galavečer vyhlásenia televíznych cien však poskytol priestor mnohým z nich na to, aby prezentovali a podporili domácu módu či predviedli luxusné šperky – viac o tom čítajte tu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#postava #pôrod #OTO #forma #celebrity #Beáta Danglová
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk