Za deťmi takto oblečená?! Kyprá Winter odhalila priveľa kože, prestrelila

Niet pochýb o tom, že mnoho mužských pohľadov smerovalo za herečkou Ariel Winterovou, keď sa cez víkend objavila na premiére filmu Šmolkovia: Zabudnutá dedinka. Otázne však je, či to bolo vhodné.

Herečka Ariel Winter prekvapila na premiére detského filmu
odvážnym outfitom.
Herečka Ariel Winter prekvapila na premiére detského filmu odvážnym outfitom.
Autor: Reuters, DANNY MOLOSHOK

Devätnásťročná hviezda seriálu Moderná rodina, ktorá v animáku prepožičala svoj hlas jednej z postáv, sa na sobotňajšej premiére objavila v mini-šatách s priehľadnými prestrihmi. Výsledný efekt bol nepochybne sexy, možno bohužiaľ trošku za hranicou vulgárnosti. A to bol práve dôvod, prečo sa našli aj takí, ktorí nad Winterovou ohŕňali nosom.

Premiéra filmu pre deti je totiž udalosťou, v rámci ktorej je lepšie udržať styling v medziach určitej decentnosti. Kyprá Ariel však slovo decentnosť v tento deň do svojho slovníka rozhodne nezaradila.

Príklad si mohla vziať radšej od kolegyne Demi Lovato, ktorá tiež stavila na šaty z priehľadnej látky. V jej prípade to však pôsobilo omnoho decentnejšie a vkusnejšie.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Súvisiace články:

Ukrajina, vojaci

V Donbase narazil voz OBSE na mínu, Američan zomrel, dvaja ľudia zranení

23.04.2017 13:31, aktualizované: 15:45

Obrnený voz pozorovateľskej misie Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) na území ovládanom východoukrajinskými separatistami narazil na protitankovú mínu.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.