(Ne)milovaná Anne Hathaway na premiére: Láskou ju zahŕňa manžel!

06.04.2017 09:50

Herečka Anne Hathaway oddychovala aj kvôli tehotenstvu a materstvu. Momentálne je však už späť vo svetlách reflektorov. Uviedla nový film.

Herečka Anne Hathaway v nohavicovom overale...
Herečka Anne Hathaway v nohavicovom overale Vivienne Westwood. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Utorok večer v Los Angeles patril premiére snímky Colossal, v ktorej držiteľka Oscara stvárňuje novinárku, ktorá je záhadným spôsobom prepojená s monštrom na druhej strane planéty. Tridsaťštyriročná herečka sa na slávnostnom premietaní objavila v kreácii od Vivienne Westwood. Spoločnosť jej robil manžel Adam Shulman.

Dvojica si svoje súkromie starostlivo stráži, ale ukázať lásku pred objektívmi im problém nerobí. Stalo sa tak aj na premiére, kde sa herečka túlila k svojej zákonitej polovičke a rozdávala ľúbezné úsmevy.

Herečka Anne Hathaway a jej manžel Adam...
Herečka Anne Hathaway a jej manžel Adam Shulman. Spoločne na premiére filmu Colossal. Autor: Reuters, MARIO ANZUONI

Hathaway sa pre portál Jezebel rozhovorila aj o tom, že vnímanie verejnosti nemá nič spoločné s jej skutočným životom. V minulosti sa z miláčika Ameriky stala hviezda, ktorú novinári titulovali ako otravnú, nudnú či rozčuľujúcu. Objavovali sa dokonca články s titulkami ako „Prečo všetci neznášajú Anne Hathaway?“. Dodnes sa jej vraj novinári pýtajú, ako toto svoje postavenie a nálepku vníma.

„Myslím si, že je zvláštne sa k tomu ešte stále vracať. Rozumiem kontextu, v ktorom sa ma na to novinári pýtajú. A nechcem byť netrpezlivá, no som pripravená posunúť sa už niekam, kde podobné otázky budú minulosťou,“ vyhlásila herečka.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#verejnosť #premiéra #obľúbenosť #Anne Hathaway #Adam Shulman
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Pokoj je to, čo vám už dlho chýba, pokúste sa ho opäť nájsť.
Na pracovisku určite nemajte posledné slovo,...

+ Oddych je zaručený liek na všetko, myslite na svoje zdravie.
Sami sa rozhodujete, preto nikoho neobviňujte...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk