Starnutie už nezaprie! Ale prečo by mala? 54-ročná Moore boduje

Stále vyzerá vynikajúco a figúru by jej závideli aj o generácie mladšie dámy. Ale na tvári herečky Demi Mooreovej už predsa len vek vidieť. Konieckoncov, je to tak v poriadku.

Herečka Demi Moore na oslavách magazínu Harper's Bazaar.
Herečka Demi Moore na oslavách magazínu Harper's Bazaar.
Autor: SITA/AP, Evan Agostini

Päťdesiatštyriročná herečka a exmanželka kolegu z brandže Bruca Willisa sa objavila v stredu večer na párty magazínu Harper's Bazaar. Ten oslávil neuveriteľné 150. výročie svojej existencie a pri tej príležitosti povolal do New Yorku množstvo známych osobností. Trojnásobná mama Moore nesklamala a stavila na mladistvú kombináciu koženého topu a výraznej čiernej koženej sukne. Dlhé čierne kadere lemovali herečkinu tvár a dodávali celkovému stylingu veľmi mladistvý dojem.

Detailnejší pohľad na tvár však už neskryl výraznejšie línie a vrásky hviezdy, ktorú kedysi médiá pretriasali v súvislosti s početnými plastickými operáciami. Podľa zdrojov z herečkinho okolia sa síce Demi Moore stále pravidelne objavuje na všemožných skrášľovacích procedúrach, no už to nerobí tak dôrazne ako kedysi. „Pochopila, že vek sa nedá zastaviť. Viac sa uvoľnila a vníma starnutie omnoho prirodzenejšie,“ uviedol pre portál Star nemenovaný zdroj.

Na podujatí sa zúčastnili aj mnohé ďalšie známe ženy – pozornosť pútala napríklad mama s dcérou – televízna celebrita Kris Jenner a topmodelka Kendall Jenner či modelka Iman – vdova po spevákovi Davidovi Bowiem, ktorá akoby vôbec nestarla.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ
Ukrajina, vojaci

Na východe Ukrajiny zahynul pozorovateľ OBSE

23.04.2017 13:31

Pozorovateľ Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) prišiel o život na východe Ukrajiny.

trump

NYT: Trump sa spolieha na rady neoficiálnych poradcov

23.04.2017 13:22

Americký prezident Donald Trump má okrem svojho bezprostredného politického tímu ešte neoficiálnu skupinu poradcov, z ktorých mnohí žiadajú o konzultáciu najmenej raz týždenne.

hasiči, požiar, Kalifornia, pád lietadla, dom

Taliansky 7-ročný chlapec, ktorého rodičia vyhodili z horiaceho domu, zomrel

23.04.2017 12:46

Chlapca vyhodili rodičia z okna druhého poschodia v zúfalej snahe zachrániť ho pred požiarom.

bratislavsky hrad

Slovák žijúci v Paríži: Francúzsko ide dole vodou

23.04.2017 12:00

"Vo Francúzsku to ide dole vodou," hovorí Igor pôvodom z Bratislavy, ktorý pôsobí v Paríži niekoľko rokov ako architekt.