Rozparok až do... Sexi Češka Němcová ukázala na Riviére veru dosť

19.05.2017 00:00

V stredu to bola Eva Herzigová, o deň neskôr si po červenom koberci v Cannes vykračovala Petra Němcová. Sexi Češky majú skrátka vo festivalovom letovisku radi.

Česká modelka Petra Němcová sa predvádzala v...
Česká modelka Petra Němcová sa predvádzala v odvážnych šatách. Autor: Reuters, ERIC GAILLARD

Rodáčka z Karvinej sa objavila na premiére nesúťažného filmu Loveless, pričom pozornosť na seba strhla takmer okamžite – ako inak, odvážnymi šatami. Modelka a filantropka si totiž obliekla biely model s hranatým výstrihom, ktorý nechal vyniknúť jej dekolt, ale pridala ešte čosi navyše – vysokánsky rozparok. A tak vlastne musela dávať veľký pozor, aby neodhalila viac než len sexi nohu v rozhalenej látke.

Modelka
		Lily Donaldson tiež dorazila
		na...
Modelka
		Emily Ratajkowski.
+16Francúzska modelka
		Thylane Blondeau
		pózuje...

Štvrtkový program v Cannes si užili aj ďalšie známe modelky – na bielu rovnako ako Němcová stavila Adriana Lima, ktorá pricestovala ako jeden z hostí sponzorov akcie. Krásku Emily Ratajkowski zase do čiernej čipkovanej kreácie zaodel dizajnér Peter Dundas.

Na slávnostnej večernej premiére nechýbala ani sedemdesiatročná Susan Sarandon, ktorú hostí kozmetická značka. Hollywoodska legenda už druhý večer zaujala svojím šarmom a sexepílom, ktorý akoby nepoznal vek.

Herečky Michelle Williams (vľavo) a Julianne...
Herečky Michelle Williams (vľavo) a Julianne Moore predstavili film Woodstruck. Jedna v kreácii Louis Vuitton, druhá v šatách Chanel Haute Couture. Autor: Reuters, STEPHANE MAHE

Súčasťou štvrtkového programu však bola aj prezentácia filmu Todda Haynesa Wonderstruck, ktorá priviedla do mesta na riviére dve veľké herecké hviezdy. Reč je o Michelle Williamsovej a Julianne Mooreovej. Obe dámy nesklamali a pred objektívmi predviedli luxusné kreácie Louis Vuitton a Chanel. Viac si pozrite v galérii.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#sexy #rozparok #Petra Němcová #festival #červený koberec #Cannes 2017 #Cannes
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Črevné problémy spôsobuje strava založená na polotovaroch, prestaňte s tým.
Neinvestujte peniaze ak si nie...

+ Ak chcete schudnúť pár kíl pred letom, mali by ste začať hneď.
Šetrite si svoje peniaze na neskôr,...

Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk