Zadoček tanečnice v striebre! Krásna Boutella zaujala v Madride

Hoci fanúšikovia čakali v prvom rade na hollywoodskeho herca Toma Cruisa, aj herečka a tanečnica Sofia Boutella zaujala na madridskej premiére filmu Múmia.

30.05.2017 12:27
debata
Herečka Sofia Boutella v striebornej... Foto: Reuters, SERGIO PEREZ
Herečka Sofia Boutella v striebornej trblietavej kreácii Miu Miu. Herečka Sofia Boutella v striebornej trblietavej kreácii Miu Miu.

Kráska, ktorá v minulosti sprevádzala na turné speváčku Madonnu, sa v posledných rokoch presadila na filmovom plátne. A práve v novom spracovaní príbehu o Múmii sa hviezda predvádza v jednej zo svojich najväčších rol.

Pri príležitosti príchodu filmu do kín sa v pondelok večer konala v Madride veľká premiéra Múmie. Boutella si na ňu obliekla strieborný model z dielne Miu Miu, ktorý príťažlivo obkreslil jej zadoček.

zväčšiť Herec Tom Cruise zdraví fanúšikov na premiére... Foto: Reuters, SERGIO PEREZ
Herec Tom Cruise zdraví fanúšikov na premiére filmu Múmia. Herec Tom Cruise zdraví fanúšikov na premiére filmu Múmia.

Spoločnosť kráske s alžírskymi koreňmi robila okrem Cruisa aj kolegyňa Annabelle Wallis a režisér Alex Kurtzman. Chýbal však herec Russell Crowe. Ten pre zmenu vysvetlil na internete, že avizovaná londýnska premiéra snímky sa nebude konať. Tvorcovia sa tak rozhodli urobiť z úcty voči obetiam teroristického útoku v Manchestri.

zväčšiť Zľava: Režisér Alex Kurtzman a herci Sofia... Foto: Reuters, SERGIO PEREZ
Alex Kurtzman a herci Sofia Boutella, Tom Cruise a Annabelle Wallis Zľava: Režisér Alex Kurtzman a herci Sofia Boutella, Tom Cruise a Annabelle Wallis na premiére filmu Múmia v Madride.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #múmia #zadoček #Tom Cruise #kráska #Sofia Boutella

+ Neprestávajte cvičiť, začiatky máte úspešne za sebou tak pokračujte.
Nesťažujte sa na šéfa, ak ste...

+ Nevyhovárajte sa na nedostatok času, preventívna prehliadka je prvoradá.
Peniaze, ktoré zarobíte vás...